Wybierz język(polski)

Targi

XX Targi Budownictwa Interbud

Miejsce: Łódź, ul. Al. Politechniki 4 Strona www: www.interservis.pl
Od: 2013-03-01 Do: 2013-03-03 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: - zł

Interbud to miejsce spotkań, podczas których branża budowlana odkrywa inspiracje dla przyszłości. Premiery i innowacje to znacząca część ekspozycji, która w połączeniu z tradycją na najwyższym poziomie prowadzi do wielu udanych inwestycji.

Najbliższa edycja przyniesie zmiany. Targi odbędą się w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym, które poprawi komfort i atrakcyjność wydarzenia. Zmieni się czas trwania - Interbud odbędzie się w trzy dni - piątek, sobota i niedziela. Natomiast późniejszy termin (początek marca) spowodowany jest feriami w województwie łódzkim.

Poprzednią edycję targów odwiedziło 14 523 osób, ponad tysiąc wzięło udział w konferencjach i spotkaniach branżowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na powierzchni prezentacyjnej, której program układamy wraz z wystawcami. Było to ważne miejsce wymiany wiedzy i opinii na temat nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

 

Interservis

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosują metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdują się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce. Targi Budownictwa INTERBUD promują nowe technologie, materiały i rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne dla budownictwa. Są jedną z największych wystaw budowlanych w Polsce. Firma została wyróżniona m.in. Złotą Odznaką za Zasługi dla Budownictwa, jest członkiem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Corocznie organizują następujące imprezy targowe:

- Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA

- Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW

- Targi Medycyny Weterynaryjnej

- Targi Gier i Zabawek GAMES & TOYS

- OGÓLNOPOLSKI SALON DEKARSKI

Interservis zorganizował także kilkadziesiąt kongresów i konferencji dla różnych środowisk.

 

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
Al. Politechniki 4
93-590 Łódź

- XV Konferencja Towarzystw Budownictwa Społecznego
- Nowe warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych według UE
- Nowy Kodeks Budowlany... co dalej?
- Plan „Forum bezpieczeństwa w budownictwie” 2013
- Pięć kroków do własnego M
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej
- Powierzchnia prezentacyjna

Targi odbędą się w nowym obiekcie zlokalizaowanym w centrum miasta:
- dogodny dojaz ze wszystkich ragionów kraju,
- wygodny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych i stanowiskami
  dla autokarów,

Targi Budownictwa Interbud 2013
Nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze
al. Politechniki 4
93-590 Łódź

Interbud - największa impreza wystawiennicza w Łodzi

Dziękujemy odwiedzającym i wystawcom za uczestnictwo w dwudziestej, jubileuszowej edycji Targów Budownictwa Interbud w dniach 1-3 marca
2013 r.

W dwóch halach ofertę zaprezentowało 350 firm, które odwiedziło 13 200 osób. Propozycjami dwudziestej edycji były tanie budownictwo mieszkaniowe, finansowanie inwestycji budowlanych, obniżenie kosztów utrzymania oraz prezentacje materiałów, urządzeń i wyposażenie wnętrz.
INTERBUD jest największą w tym roku imprezą wystawienniczą w Łodzi i jedną z dwóch, które uczestniczą w rządowym programie Promocji Polskiego Budownictwa. Targi odwiedziła misja dziennikarzy z 6 europejskich krajów.
Targi te wyznaczają nowe kierunki rozwoju budownictwa, są platformą promocji produktów. Osoby zainteresowane budownictwem energooszczędnym, ekologicznym i funkcjonalnym znajdują tu wiele propozycji. Zaprezentowane zostały nowe rozwiązania, które są odpowiedzią dla szukających oszczędności właścicieli  działek, domów i mieszkań.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko i zapoznały się z szeroką ofertą promocyjną Wydawnictwa DOBRY DOM. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się katalogi z projektami domów. Dla klientów, którzy po targach zdecydują się na zakup projektu dom drewnianego lub murowanego, przygotowaliśmy „Wielki pakiet korzyści” o wartości 500 zł, dodawany do każdego zakupionego u nas projektu.

 

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja