Wybierz język(polski)

Targi

XX Targi Budownictwa Interbud

Miejsce: Łódź, ul. Al. Politechniki 4 Strona www: www.interservis.pl
Od: 2013-03-01 Do: 2013-03-03 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: - zł

Interbud to miejsce spotkań, podczas których branża budowlana odkrywa inspiracje dla przyszłości. Premiery i innowacje to znacząca część ekspozycji, która w połączeniu z tradycją na najwyższym poziomie prowadzi do wielu udanych inwestycji.

Najbliższa edycja przyniesie zmiany. Targi odbędą się w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym, które poprawi komfort i atrakcyjność wydarzenia. Zmieni się czas trwania - Interbud odbędzie się w trzy dni - piątek, sobota i niedziela. Natomiast późniejszy termin (początek marca) spowodowany jest feriami w województwie łódzkim.

Poprzednią edycję targów odwiedziło 14 523 osób, ponad tysiąc wzięło udział w konferencjach i spotkaniach branżowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na powierzchni prezentacyjnej, której program układamy wraz z wystawcami. Było to ważne miejsce wymiany wiedzy i opinii na temat nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

 

Interservis

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosują metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdują się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce. Targi Budownictwa INTERBUD promują nowe technologie, materiały i rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne dla budownictwa. Są jedną z największych wystaw budowlanych w Polsce. Firma została wyróżniona m.in. Złotą Odznaką za Zasługi dla Budownictwa, jest członkiem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Corocznie organizują następujące imprezy targowe:

- Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA

- Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW

- Targi Medycyny Weterynaryjnej

- Targi Gier i Zabawek GAMES & TOYS

- OGÓLNOPOLSKI SALON DEKARSKI

Interservis zorganizował także kilkadziesiąt kongresów i konferencji dla różnych środowisk.

 

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
Al. Politechniki 4
93-590 Łódź

- XV Konferencja Towarzystw Budownictwa Społecznego
- Nowe warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych według UE
- Nowy Kodeks Budowlany... co dalej?
- Plan „Forum bezpieczeństwa w budownictwie” 2013
- Pięć kroków do własnego M
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej
- Powierzchnia prezentacyjna

Targi odbędą się w nowym obiekcie zlokalizaowanym w centrum miasta:
- dogodny dojaz ze wszystkich ragionów kraju,
- wygodny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych i stanowiskami
  dla autokarów,

Targi Budownictwa Interbud 2013
Nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze
al. Politechniki 4
93-590 Łódź

Interbud - największa impreza wystawiennicza w Łodzi

Dziękujemy odwiedzającym i wystawcom za uczestnictwo w dwudziestej, jubileuszowej edycji Targów Budownictwa Interbud w dniach 1-3 marca
2013 r.

W dwóch halach ofertę zaprezentowało 350 firm, które odwiedziło 13 200 osób. Propozycjami dwudziestej edycji były tanie budownictwo mieszkaniowe, finansowanie inwestycji budowlanych, obniżenie kosztów utrzymania oraz prezentacje materiałów, urządzeń i wyposażenie wnętrz.
INTERBUD jest największą w tym roku imprezą wystawienniczą w Łodzi i jedną z dwóch, które uczestniczą w rządowym programie Promocji Polskiego Budownictwa. Targi odwiedziła misja dziennikarzy z 6 europejskich krajów.
Targi te wyznaczają nowe kierunki rozwoju budownictwa, są platformą promocji produktów. Osoby zainteresowane budownictwem energooszczędnym, ekologicznym i funkcjonalnym znajdują tu wiele propozycji. Zaprezentowane zostały nowe rozwiązania, które są odpowiedzią dla szukających oszczędności właścicieli  działek, domów i mieszkań.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko i zapoznały się z szeroką ofertą promocyjną Wydawnictwa DOBRY DOM. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się katalogi z projektami domów. Dla klientów, którzy po targach zdecydują się na zakup projektu dom drewnianego lub murowanego, przygotowaliśmy „Wielki pakiet korzyści” o wartości 500 zł, dodawany do każdego zakupionego u nas projektu.

 

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja