Wybierz język(polski)

Targi

11. TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2014

Miejsce: Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 Strona www: http://www.sawo.pl/570.html
Od: 2014-03-15 Do: 2014-03-16 Godziny otwarcia: - Cena biletu wstępu: - zł

Już wkrótce 15 - 16 marca zapraszamy Państwa do bydgoskiej Hali Łuczniczka, gdzie odbędą się Targi Mieszkaniowe - wiosna 2014, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Bydgoskie targi mieszkaniowe, to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. To właśnie tutaj, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą nieruchomości, w tym nowości proponowanych do sprzedaży w Bydgoszczy i najbliższych okolicach naszego miasta. Zamiast przeglądania wielu ogłoszeń prasowych i internetowych lub wizytowania wielu biur sprzedaży, warto odwiedzić targi mieszkaniowe, na których będzie można wybierać, zarezerwować, a przede wszystkim korzystnie kupić wymarzone mieszkanie, dom i nie tylko, bo targi oferują jeszcze więcej.

 


Tradycyjnie wystawcy przygotowują najciekawsze oferty sprzedaży, często po promocyjnych cenach, specjalnie dla klientów targowych. Obok deweloperów i biur nieruchomości, na targach zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, w tym z dopłatami programu \\\"Mieszkanie dla Młodych\\\". Będą również firmy z ofertami urządzeń do domów i wyposażenia mieszkań oraz firmy doradcze, projektowe i ubezpieczeniowe, a także oferta Agencji Nieruchomości Rolnych oraz stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami wydziału administracji budowlanej, którzy służyć będą informacją i pomocą w sprawach ich właściwości. 

Wszyscy odwiedzający Targi Mieszkaniowe będą również mogli wziąć udział w interesującychprelekcjach i wykładach, na których będzie można dowiedzieć się m.in.: co przynosi program rządowy \\\"Mieszkanie dla młodych\\\", z jakich dopłat można skorzystać przy budowie domu, albo poznać ofertę budowy domu energooszczędnego, lub nowych możliwości ogrzewania oraz współczesnych rozwiązań źródeł ciepła. Oferta praktycznych wykładów poszerzona została ponownie o interesujące \\\"Warsztaty z architektem - czyli dom marzeń od pomysłu do realizacji\\\". Warsztaty z architektem odbędą się w dwóch częściach: dnia 15.03 - Od czego zacząć, czyli faza przedprojektowa, oraz 16.03 - Jak zbudować dom marzeń. Tutaj znajdziesz szczegółowątematyka wykładów oraz warsztatów z architektem. 

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów , którzy dyżurować będą w stoisku nr 66 (strefa bezpłatnych porad). Tym razem porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi, architekci oraz geodeta. Tutaj znajdziesz szczegółowy harmonogram porad ekspertów. 

Zapraszamy na wiosenne Targi Mieszkaniowe: 15 i 16 marca, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej Hali Łuczniczka - wstęp na targi jest bezpłatny. 

 

Targi Bydgoskie SAWO Sp. z o.o.
Hala Łuczniczka
Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Zakres branżowy:

Budownictwo, Wnętrza, Inne

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja