Wybierz język(polski)

Targi

VI Ogólnopolski Salon Dekarski

Miejsce: Łódź, ul. Al. Politechniki 4 Strona www: http://www.salondekarski.pl/
Od: 2013-11-23 Do: 2013-11-24 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Istotą wydarzenia jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów. Jest to miejsce spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP.

Dla osób nieposiadających uprawnień do prac z eternitem odbyło się szkolenie potwierdzone certyfikatem uprawniającym do tego typu robót.

Uczestnicy wezmą również udział w warsztatach komputerowych z kosztorysowania robót dekarskich, które pomogą w określeniu stawek roboczo-godzinowych, wyliczeniu nakładów materiałowych oraz wybraniu niezbędnego sprzętu.

Wystawcy przygotowali ponad 33 warsztaty, prezentacje i szkolenia! Wśród ekspozycji znalazły się premiery, nowości i nowoczesne rozwiązania praktyczne.


INTERSERVIS Sp. z o.o.

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosujemy metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdujemy się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce.

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
Al. Politechniki 4
93-590 Łódź

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ to wielofunkcyjny obiekt usytuowany w centrum Łodzi. Centralne położenie, na skrzyżowaniu dwóch największych węzłów komunikacyjnych A1 i A2.

Dworzec PKP: Łódź Kaliska (odległość: 3.0 km)

Dworzec PKS: Łódź Kaliska (odległość: 3.0 km)

Port lotniczy:    Łódź (odległość: 6.0 km)

Komunikacja miejska w Łodzi obsługiwana jest przez MPK – Łódź Sp. z o.o.

Pełen rozkład jazdy oraz siatka połączeń dostępna jest stronie http://www.mpk.lodz.pl

Zakres branżowy:

Budownictwo, Wielobranżowa

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja