Wybierz język(polski)

Targi

Gardenia 2020

Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14 Strona www: https://targigardenia.pl/pl/
Od: 2020-01-13 Do: 2020-01-15 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: 20 zł

Ogrody zakwitną już w lutym

 

Między 13 a 15 lutego 2020 r. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już po raz XIV opanują pasjonaci ogrodów. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA
to wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej, które od kilkunastu lat sprowadza do Poznania prawie
25 000 osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów.

 

Szukasz inspiracji i wiedzy? Odwiedź GARDENIĘ!

 

Motywem przewodnim kolejnej edycji Targów GARDENIA będą „Innowacje w ogrodzie”.  Pokazane zostaną przede wszystkim w zakresie nowości jakie producenci i dystrybutorzy urządzeń i roślin planują na sezon 2020. Jak co roku Targi Gardenia będą inspirować gości do tworzenia ogrodów bez względu na to czy mają do dyspozycji ogród przydomowy czy balkon w bloku. Chcemy zwrócić dużą uwagę na to, że ogród jest przestrzenią, w której można spędzać czas wspólnie z bliskimi i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego do udziału w Targach zostały zaproszone firmy oferujące elementy do aranżacji ogrodu, które pozwolą stworzyć w nim np. przydomowe spa czy najlepszy plac zabaw pod słońcem. Temat dziecka w ogrodzie również będzie jednym z ważniejszych zagadnień w programie wydarzeń. Wokół wszystkich tych zagadnień zostaną stworzone Strefy Inspiracji. Ogród to także idealne miejsce na wspólne grillowanie, dlatego w nadchodzącej edycji rozwijamy strefę grillową, w której planujemy moc atrakcji i inspiracji do biesiadowania w ogrodzie.

Przez dwa dni trwania Targów odbywać się będzie kiermasz ogrodniczy, podczas którego miłośnicy ogrodów będą mogli zakupić dodatki do swoich oaz zieleni. Będzie można zakupić m.in. cebule, nasiona, kwiaty, sadzonki drzew, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy. Przy nadchodzącej edycji stawiamy na wyspy pokazowe, przestrzenie demonstracyjne oraz strefy edukacji, które będą zachęcały odwiedzających do interakcji i w obrębie których będzie można uzyskać informacje o różnych gatunkach roślin. W programie wydarzeń targowych planowane są liczne warsztaty, pokazy cięcia i pielęgnacji roślin oraz inne wydarzenia, które współorganizujemy z naszymi partnerami.

 

Będziemy edukować profesjonalistów

 

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA wspólnie z Fundacją FRACTAL tworzą Arenę Krajobrazu. To merytoryczna, konferencja z zagranicznymi prelegentami oraz z warsztatami dla profesjonalistów. Po raz XIV odbędzie się także forum Miejska Sztuka Ogrodowa przygotowane we współpracy z miesięcznikiem Zieleń Miejska. Tegoroczny temat to „ Z miłości do klimatu”.

 

Widzimy się na GARDENII

 

Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, to nie może Ciebie zabraknąć w lutym 2020r. w Poznaniu. Na targach GARDENIA znajdziesz mnóstwo inspiracji i wiedzy, które pozwolą z głową pełną pomysłów wkroczyć w nowy sezon ogrodniczy.

MT Targi Polska Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
60-734 Poznań

Po bieżące informacje dotyczące programu wydarzeń, wystawców oraz partnerów zapraszamy na stronę www.targigardenia.pl

Bilety można zakupić poprzez serwis TOBILET - https://tobilet.pl/events/gardenia-2020/

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja