Wybierz język(polski)

Współpraca

Jesteś Organizatorem?

Zapraszamy do współpracy na łamach naszego portalu. Każdy kto organizuje targi na terenie Polski i zagranicy może bezpłatnie zareklamować swoje targi. Wystarczy, skontaktować się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie i uzupełnić wymagane dane.

W przypadku innej formy współpracy prosimy o kontakt indywidualny z naszym biurem reklamy.  

Jesteś Wystawcą?

Nasza strona dostarczy Ci wielu informacji dotyczących wszystkich targów branżowych. Znajdziesz na niej interesujące Cię wydarzenia oraz informacje o: aktualnościach targowych, organizatorach, innych wystawcach, mapach targów, dostępnych formach promocji, ponadto zarezerwujesz hotel i znajdziesz hostessę. Możesz również wystawić swoją opinię na temat targów oraz poczytać o tym co myślą inni.

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania strony, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie. W przypadku innej formy współpracy prosimy o kontakt indywidualny z naszym biurem reklamy.  

Biuro Reklamy?

Chcesz być bardziej widoczny na stronie www.dobretargi.pl? Już dzisiaj wykup kampanią reklamową. Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z naszym biurem reklamy za pomocą dostępnego na stronie formularza lub napisz bezpośrednio na adres zmieszczony poniżej:

biuro reklamy:

DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Litewska 10, 35-302 Rzeszów

e-mail:

tel. 17 852 52 20 w. 5

formularz kontaktowy

 
 
 
 
 
 

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja