Wybierz język(polski)

Targi

Targi Mother & Baby

Miejsce: Warszawa, ul. Puławska 266 Strona www: http://motherandbaby.pl
Od: 2013-06-22 Do: 2013-06-23 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

22-23 czerwca 2013 roku na terenie Wyścigów Konnych w Warszawie (ul. Puławska 266) odbędą się znane i oczekiwane największe w Polsce Targi Mother & Baby. Odbywają się raz w roku w Warszawie i są jedynym wydarzeniem w Polsce, które oferuje tak szeroką ofertę dla kobiet spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi od 0 – 9 lat. W tym roku ponad 100 firm uczestniczących!

est to wydarzenie przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz rodziców z małymi dziećmi od 0 – 9 lat. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych tematyką ciąży oraz rozwoju i edukacji małego dziecka. Podczas Targów Mother & Baby odbędą się m.in.: bezpłatne: konsultacje medyczne, szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji, warsztaty wiązania chust, szkolenia dla rodziców dotyczące udzielania pierwszej pomocy dziecku, SPA dla kobiet w ciąży. Odbędą się również ciekawe wykłady dotyczące np. naturalnej odporności u dzieci, karmienie piersią czy butelką?, rewolucja hormonalna u kobiet w ciąży, jak stymulować małe dziecko w rozwoju?, jak wychowywać małego złośnika?, dobra niania jak szukać? Dla dzieci m.in. muzyczne zabawy, czary – mary, przedstawienie teatralne Jaś i Małgosia, Wyścigi Raczkujących Maluchów, zabawy plastyczne, zajęcia muzyczne dla dzieci już od 6 miesiąca.
 
TATUSIOWIE W CIĄŻY!
POKAZ MODY WÓZKÓW!
Konkursy o wózek i fotelik dla dziecka!
Co godzinę nagrody dla przybyłych osób.
 
WIELE NIESPODZIANEK!

White Crane

Pełni zapału, energii do pracy,kreatywni, pomysłowi.

Ukończyli różne kierunki studiów:marketing, PR, grafikę, informatykę, fotografikę,biologię i są w tych dziedzinach profesjonalistami.
Tak w skrócie można określić zespół ludzidziałający od 1998 r. pod szyldem firmy
WHITE CRANE photo/publishing house.

Bliska jest nam przyroda Polski i dlategow różnych dziedzinach naszej działalnościjesteśmy jej ambasadorami także poza granicamiPolski.

Dane kontaktowe:

WHITE CRANE
photo/publishing house
ul. Narcyzów 14/25
05-500 Józefosław k. Piaseczna

Tel./fax. +48 (22) 711 26 89
Tel. kom: 0 602 158 327
e.mail: m.drozdz@whitecrane.pl

 

Teren Wyścigów Konnych Warszawa - Służewiec
Puławska 266
02-684 Warszawa

Tor Służewiec położony jest między ul. Puławską, Wyścigową, Bokserską, Wyczółki, Kłobucką i Galopu.

Dojazd samochodem:
Najłatwiej dojechać na wyścigi samochodem przez główną bramę (otwarta w dni wyścigowe), która znajduje się przy ul. Puławskiej lub bramą boczną od ul. Poleczki.

Tramwaj

Można też skorzystać z tramwaju nr 4 lub 10, dojechać do pętli i pokonując wiadukt dla pieszych przespacerować się wzdłuż wyścigowego muru. 

Autobus
Linia autobusowa o numerze 300 będzie kursować jedynie podczas dni wyścigowych na odcinku Metro Wilanowska - Tor Służewiec, co pół godziny.

Zaplanuj dojazd na Tor Służewiec komunikacją miejską na stronie ZTM 

Warszawska edycja Targów Mother & Baby 2013 już za nami

Za  nami warszawska edycja Targów Mother  & Baby, która odbyła się 22 i 23 czerwca 2013 jak co roku na terenie Wyścigów Konnych.

Patronami medialnymi byli: Radio Zet, TVN Style, Miesięcznik Dziecko, Metro

Partnerem był: Szpital Specjalistyczny Św. Zofii, Wyścigi Konne Służewiec

Współpracowali z nami m.in.: M jak Mama, Dziecko Zakupy i My, Miasto Dzieci, Smyk, Czas Dzieci, Qlturka.pl, Dobra Mama , parenting.pl, Branża Dziecięca, Świat Zabawek, Multikino, Aktywna Mama, GaGa, Fundacja MaMa, dlarodzinki.pl, familie.pl, streetcom.pl, e!stilo

Sponsorem był: Mead Johnson Nutrition

USG dzięki : INTIMEX

Również tegoroczna edycja nie zawiodła uczestniczących w nich Wystawców i Zwiedzających.

Firm uczestniczących w Targach Mother & Baby: 129

Odwiedziło nas: 9 713 osób.

W tym roku podobnie jak w ubiegłym roku odwiedziło nas wielu celebrytów (m.in. Małgorzata Socha, Oliwer Janiak, Karolina Malinowska), którzy zamiast biegać po sklepach preferują nasze targi gdzie kompleksowo można się zaopatrzyć w produkty niezbędne przyszłym rodzicom oraz rodzicom posiadającym już małe dzieci.  Na stoisku Szpitalu Madalińskiego starsi aktorzy dzielili się swoimi doświadczeniami z bycia młodym rodzicem w „dawnych czasach”. Opowiadali m.in.: Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Marek Siudym, Paweł Iwanicki.

W ramach Targów Mother & Baby odbyły się jak co roku m.in.:

Tradycyjnie odbyły się: darmowe USG oraz konsultacje medyczne przygotowane przez Szpital Specjalistyczny Św. Zofii, która oblegana warsztaty dla tatusiów prowadziła nawet poza namiotem.

Odbyły się również ciekawe wykłady i warsztaty.

Wprowadzone w tym roku nowości cieszyły się dużym zainteresowaniem zwłaszcza Akademia fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego przy współpracy Miesięcznika Dziecko, która cały czas była oblegana.

Szkoła Stylu pod kierunkiem znanego  Tomasza Jacykowa zaskoczyła jego samego. Przychodziły Panie świetnie ubrane zatem konsultacje opierały się głównie na poradach czego unikać bo do stylizacji było mało J

Dużym zainteresowaniem cieszyła się pierwszy raz prowadzona joga. Przy sprzyjającej pogodzie udała się przeprowadzić zajęcia nie w przeznaczonym pomieszczeniu a na zielonej trawie.

Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzają.

Czekamy na Państwa sugestie i opinie.

Chcemy, aby nasze Targi były jak najbardziej dla Państwa efektywne stąd każda uwaga lub potrzeba jest przez nas bardzo poważnie traktowana.

Zapraszamy w tym roku jeszcze na edycję krakowską 24-25 sierpnia 2013 na Błonia krakowskie.

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Mama i Dziecko

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja