Wybierz język(polski)

Budowa? Remont? LUBDOM!

Okna, drzwi, dachy, kominki i podłogi, materiały budowalne, meble, kwiaty i dekoracje – to tylko część oferty dla zwiedzających Targów LUBDOM. Wszyscy, którzy szukają nowego lokum lub zastanawiają się nad budową domu „pod klucz” też znajdą coś dla siebie. Targi LUBDOM, Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz Targi LUBDREW odbędą się już w najbliższy weekend (23-25 marca 2018) w hali Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. Dodatkowo będzie można zobaczyć jak wygląda, krok po kroku, budowa dachu oraz pieca kaflowego, a także wziąć udział w konferencji antysmogowej.

 

Po pierwsze budownictwo

Podczas Targów LUBDOM zdecydowany prym wiedzie branża budowlana. Wśród wystawców będzie można znaleźć m.in. dostawców materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa. Dużą reprezentację stanowić będą producenci pieców nowej generacji. Prezentowane urządzenia można dotknąć, dokładnie obejrzeć oraz poznać ich parametry techniczne, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji przy tak wymagającej inwestycji.

– Targi to nie tylko wystawa produktów. Zaprezentowany będzie pokaz tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu czyli budowa pieca kaflowego od podstaw. Z kolei Oddział Lubelski Stowarzyszenia Dekarzy pokaże jak wygląda krok po kroku budowa dachu – zapowiada Adam Głowacki, Dyrektor LUBDOMU.

 

Idealne wnętrze

Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. sprzedawcy podłóg, schodów, mebli dla domu i biura, oświetlenia i dekoracji. Na zwiedzających czekać będzie grono specjalistów, którzy podzielą się fachową wiedzą na temat stworzenie idealnej przestrzeni.

 

Ogród

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach bogatą ofertę roślin i kwiatów, donic oraz architektury i technologii ogrodowej. Nie zabraknie również producentów wyposażenia przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych takich jak altany, place zabaw.

 

Spotkanie z misją – konferencje, debaty, dyskusje

LUBDOM to nie tylko prezentacje wystawców, ale też miejsce poruszania ważnych tematów społecznych. Coraz częściej słyszy się o problemach związanych z zagospodarowaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Wysokie koszty, hałas, pylenie traw, które powodują alergie – te kwestie dotyczą wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego. Tych, którzy są zainteresowani tym problemem zapraszamy na debatę pt.: ”Co w trawie piszczy”, która odbędzie się w piątek (23 marca 2018) o godz. 12.00.

W sobotę (24 marca 2018) o godzinie 13.00, odbędzie się Wielka Debata Antysmogowa. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Lublin, a udział w nim mogą wziąć wszyscy mieszkańcy, dla których problem smogu nie jest obojętny. Podczas spotkania poruszone zostaną kluczowe kwestie związane z działaniami władz miasta w obszarze ograniczenia niskiej emisji. Przedstawiciele Lubelskiego Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej opowiedzą o efektywności systemu ciepłowniczego, który może pomóc w rozwiązaniu problemu smogu. Z kolei praktycy z zakresu ekologicznych rozwiązań, poradzą jakie urządzenia grzewcze są najbardziej przyjazne dla środowiska. W niedzielę (25 marca 2018) o godz. 13.00 odbędzie się debata pt.: „Krajobraz kulturowy a ład przestrzenny. Jak kształtować jakość przestrzeni naszego życia?”. W programie targów znajdują się również pokazy dekarskie, pokazy tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu, pokazy parkieciarskie, prelekcje dotyczące ekspansji polskich firm budowlanych, kredytów hipotecznych.

 

Wystawa "Konkursowe realizacje architektoniczne Lublina – od historii do współczesności"

Celem Wystawy jest prezentacja wybranych, ważnych dla miasta, obiektów zrealizowanych w przestrzeni publicznej w wyniku otwartych konkursów architektonicznych, organizowanych już od XIX wieku po czasy obecne. Wśród prezentowanych obiektów znajdują się m.in.: Teatr im. Juliusza Osterwy, Kampus Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Centrum Spotkania Kultur i wiele innych. Seria fotogramów opatrzonych komentarzem wzbogaca wiedzę o historii miasta w zakresie dotychczas jeszcze nieprezentowanym, potwierdzającym kontynuację rozpoczętej przed wiekami wysokiej kultury architektonicznej przez współczesnych twórców. Wystawa wpisuje się również w obchody 15-lecia istnienia Izby Architektów RP.

 

Licytacja charytatywna – kominek lub piec może być Twój!

Marzysz o kominku w salonie? Chciałbyś wymienić kocioł grzewczy? Weź udział w licytacji charytatywnej i połącz przyjemne z pożytecznym! W niedzielę (25 marca) o godz. 12.30, na stoisku 107, odbędzie się licytacja kominka AIR 8kW Corner Prawy ufundowanego przez firmę ROBI-REN oraz kotła UKS-G przekazanego przez firmę BRICOMAN. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz malutkiej Wiktorii, dla której leczenie w Stanach Zjednoczonych jest jedyną szansą na uchronienie jej przed wózkiem inwalidzkim.

 

Znajdź wymarzone lokum – Targi Mieszkań i Nieruchomości

Jeśli interesuje Cię mieszkanie na nowoczesnym osiedlu lub dom w zielonej okolicy, albo szukasz idealnego projektu lub generalnego wykonawcy koniecznie musisz odwiedzić Targi Mieszkań i Nieruchomości. Znajdziesz tu ofertę nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno w centrum jak i nad Zalewem Zemborzyckim, na Węglinie czy na Sławinku.

Dużą grupę wystawców stanowią deweloperzy oferujący domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojące, którzy budują zarówno w mieście (m.in. Sławin, Szerokie) jak i pod miastem. Wielu z wystawców oferuje też usługi dla indywidualnych inwestorów, którzy mają własną działkę, a chcą zbudować dom w stanie surowym, deweloperskim lub „pod klucz”. Warto odwiedzić na Targach Mieszkań i Nieruchomości stoiska specjalistów, zajmujących się doradztwem finansowym.

 

LUBDREW – spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Lublinie

Targi Obróbki Drewna LUBDREW to wydarzenie skierowane do właścicieli wszelkich zakładów stolarskich i meblarskich oraz tartaków i składów drewna. Oprócz typowych prezentacji firm, zwiedzający będą mogli przetestować działanie maszyn i urządzeń do obróbki drewna na żywo. Tegoroczny program został również wzbogacony o warsztaty dla producentów z szeroko pojętej branży mebli skrzyniowych, pod nazwą „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”, organizowane przez firmę InfoTEC. W trakcie spotkania odbędzie się pokaz zastosowania maszyn CNC oraz konkurs składania mebli na czas.

 

Więcej informacji na:

www.lubdom.targi.lublin.pl

www.mieszkania.targi.lublin.pl

www.lubdrew.pl

 

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

 

23 marca 2018 godz. 12.00 – 19.00 PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

24 marca 2018 godz. 10.00 – 18.00

25 marca 2018 godz. 10.00 – 17.00

Dodano: 2018-03-23

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja