Wybierz język(polski)

Targi

Targi Budowlane LUBDOM 2013

Miejsce: Lublin, ul. Dworcowa 11 11 Strona www: http://www.targi.lublin.pl/
Od: 2013-03-15 Do: 2013-03-17 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: - zł
Targi Lublin S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejna edycje Targów Budowlanych LUBDOM 2013, które odbędą się w dniach 15-17 marca 2013 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Targów Lublin S.A.

 Targi LUBDOM to przede wszystkim możliwośc zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu zwiedzających podczas trzech dni targowych.

   Do odwiedzenia targów zapraszamy:

 • 185 inżynierów budownictwa,
 • 2600 architektów,
 • 3600 przedstawicieli firm wykonawczych (w tym firm ogólnobudowlanych, remontowych
  i wykończeniowych, rzemieślników: dekarze, tynkarze, murarze, parkieciarze, glazurnicy)
 • 80 zarządców nieruchomości,
 • 640 przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych
 • oraz klientów indywidualnych.

Tak zróżnicowane grono zwiedzających daje niewątpliwa możliwość nawiązania korzystnych kontaktów handlowych.

 Chcąc umożliwić jeszcze lepsza prezentacje Państwa produktów i usług podzieliliśmy hale branżowo:

 • konstrukcje, materiały i chemia budowlana
 • instalacje (sanitarne, grzewcze, odnawialne źródła energii itp.)
 • stolarka otworowa (drzwi, okna, bramy, fasady)
 • wyposażenie wnętrz

Ponadto przy organizacji Targów LUBDOM wspólpracujemy z ogólnopolskimi stowarzyszeniami z branży budowalnej, dzięki czeu podczas imprezy moga wziąć Państwo udział w bezpłatnych szkoleniach, seminariach oraz pokazach na żywo.

Wzorem ubiegłorocznej edycji równocześnie z Targami LUBDOM odbęda sie Targi Mieszkań i Nieruchomości.

 

Targi Lublin
„Targi Lublin - miejsce dobrych kontaktów”
 
Targi Lublin S.A. to jedyne centrum targowo–wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji targów, a także kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, koncerty, występy artystyczne.
 
Od wielu lat spółka systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Branżowe imprezy targowe obejmują tematykę budowlaną, motoryzacyjną, rolniczą, ogrodniczą, energetyczną i wiele innych.
 
Wciąż rosnące zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających zainspirowało Targi Lublin do realizacji II etapu budowy Regionalnego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Lublinie (projekt zrealizowany  w ramach działania III.2 -1 Infrastruktura turystyki kongresowej i targowej Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013).
 
Realizacja projektu zakładała:
 
powstanie powierzchni wystawienniczej w nowym obiekcie: 8 tys.m2
modernizację powierzchni wystawowej w istniejącej hali: 2,5 tys.m2
budowę 2 sal konferencyjnych na 150 osób każda oraz dostosowaniu istniejącego obiektu do możliwości organizacji konferencji na 1500 osób
powstanie zewnętrznego placu wystawienniczego: 5 tys.m2
stworzenie prawie 500 nowych miejsc parkingowych.
Niepodważalnymi atutami Targów Lublin jest położenie geograficzne, dynamicznie rozwijająca się gospodarka terenów Wschodniej Polski oraz sąsiedztwo dużych rynków: ukraińskiego i białoruskiego. Możliwość nawiązywania kontaktów i spotkań ze specjalistami, jaką proponują Targi Lublin stanowi nieoceniony wkład w rozwój wielu sektorów gospodarki na szczeblu lokalnym i zagranicznym.
 
Targi Lublin S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.

Dane kontaktowe:

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

tel: +48 81 532 37 10
fax: +48 81 534 92 95
e-mail: info@targi.lublin.pl
 
Centrum Targowo - Wystawiennicze Targi Lublin
Dworcowa 11 11
20-406 Lublin

Dzięki współpracy z ogólnopolskimi stowarzyszeniami z branży budowalnej mogliśmy przygotować dla Państwa program wydażeń towarzyszących Targom LUBDOM 2013. Sa to m. in.: seminaria, warsztaty oraz pokazy montażu na żywo. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do zakładek  poszczególnych stowarzyszeń.

 

 Obiekt posiada własny parking na ponad 550 samochodów.

Platforma wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy

Targi Budowlane LUBDOM to impreza, która od lat jest stałym punktem w kalendarzu branży budowlanej. W tym roku nie było inaczej.

Wśród wystawców można było wyczuć nieco większą ostrożność, niż w latach poprzednich.  Biorąc jednak pod uwagę wciąż napływające informacje o kryzysie w branży budowlanej i bardzo niesprzyjające warunki pogodowe w odniesieniu do frekwencji zwiedzających na poziomie blisko 6 tysięcy osób, nastroje te szybko minęły.

LUBDOM jest również platformą wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy. Podczas 3 dni targowych odbyły się konferencje, prelekcje i szkolenia dotyczące między innymi:

- infrastruktury komunikacyjnej województwa Lubelskiego

- zmian na rynku okien i usług montażowych w 2013 r.

- zharmonizowanych warunków wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych w myśl rozporządzenia Unii Europejskiej

Drugi dzień targowy skupił specjalistów zajmujących się budownictwem pasywnym, m.in. z: Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego, Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego i Wschodniego Klastra Ekologicznego Dom Energooszczędny.

Nie zabrakło również pokazów i zawodów:

II Lubelskie Zawody Płytkarzy

Nowoczesna Łazienka (Stoisko Polskiego Związku Płytkarzy)

Branża budowlana rozwija się, a wraz z nią projekty Targów Lublin. W październiku zaprezentujemy Państwu nową odsłonę imprezy targowej związanej bezpośrednio z tą tematyką – ARANŻACJE Dom i Firma. Impreza skupi przedsiębiorców związanych z wystrojem i wyposażeniem wnętrz, ich projektowaniem oraz wykonaniem. Zakres będzie bardzo szeroki, gdyż planowane są sekcje przeznaczone zarówno dla klienta indywidualnego, jak i te którymi zainteresowane będą hotele, restauracje, specjalistyczne gabinety i inne.

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Deweloperzy, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja