Wybierz język(polski)

Targi

11. TARGI MIESZKANIOWE - wiosna 2014

Miejsce: Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 Strona www: http://www.sawo.pl/570.html
Od: 2014-03-15 Do: 2014-03-16 Godziny otwarcia: - Cena biletu wstępu: - zł

Już wkrótce 15 - 16 marca zapraszamy Państwa do bydgoskiej Hali Łuczniczka, gdzie odbędą się Targi Mieszkaniowe - wiosna 2014, na których zaprezentowana zostanie aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Bydgoskie targi mieszkaniowe, to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. To właśnie tutaj, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą nieruchomości, w tym nowości proponowanych do sprzedaży w Bydgoszczy i najbliższych okolicach naszego miasta. Zamiast przeglądania wielu ogłoszeń prasowych i internetowych lub wizytowania wielu biur sprzedaży, warto odwiedzić targi mieszkaniowe, na których będzie można wybierać, zarezerwować, a przede wszystkim korzystnie kupić wymarzone mieszkanie, dom i nie tylko, bo targi oferują jeszcze więcej.

 


Tradycyjnie wystawcy przygotowują najciekawsze oferty sprzedaży, często po promocyjnych cenach, specjalnie dla klientów targowych. Obok deweloperów i biur nieruchomości, na targach zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, w tym z dopłatami programu \\\"Mieszkanie dla Młodych\\\". Będą również firmy z ofertami urządzeń do domów i wyposażenia mieszkań oraz firmy doradcze, projektowe i ubezpieczeniowe, a także oferta Agencji Nieruchomości Rolnych oraz stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami wydziału administracji budowlanej, którzy służyć będą informacją i pomocą w sprawach ich właściwości. 

Wszyscy odwiedzający Targi Mieszkaniowe będą również mogli wziąć udział w interesującychprelekcjach i wykładach, na których będzie można dowiedzieć się m.in.: co przynosi program rządowy \\\"Mieszkanie dla młodych\\\", z jakich dopłat można skorzystać przy budowie domu, albo poznać ofertę budowy domu energooszczędnego, lub nowych możliwości ogrzewania oraz współczesnych rozwiązań źródeł ciepła. Oferta praktycznych wykładów poszerzona została ponownie o interesujące \\\"Warsztaty z architektem - czyli dom marzeń od pomysłu do realizacji\\\". Warsztaty z architektem odbędą się w dwóch częściach: dnia 15.03 - Od czego zacząć, czyli faza przedprojektowa, oraz 16.03 - Jak zbudować dom marzeń. Tutaj znajdziesz szczegółowątematyka wykładów oraz warsztatów z architektem. 

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów , którzy dyżurować będą w stoisku nr 66 (strefa bezpłatnych porad). Tym razem porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi, architekci oraz geodeta. Tutaj znajdziesz szczegółowy harmonogram porad ekspertów. 

Zapraszamy na wiosenne Targi Mieszkaniowe: 15 i 16 marca, w godz. 10.00 -17.00 do bydgoskiej Hali Łuczniczka - wstęp na targi jest bezpłatny. 

 

Targi Bydgoskie SAWO Sp. z o.o.
Hala Łuczniczka
Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Zakres branżowy:

Budownictwo, Wnętrza, Inne

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja