Wybierz język(polski)

Współpraca

Jesteś Organizatorem?

Zapraszamy do współpracy na łamach naszego portalu. Każdy kto organizuje targi na terenie Polski i zagranicy może bezpłatnie zareklamować swoje targi. Wystarczy, skontaktować się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie i uzupełnić wymagane dane.

W przypadku innej formy współpracy prosimy o kontakt indywidualny z naszym biurem reklamy.  

Jesteś Wystawcą?

Nasza strona dostarczy Ci wielu informacji dotyczących wszystkich targów branżowych. Znajdziesz na niej interesujące Cię wydarzenia oraz informacje o: aktualnościach targowych, organizatorach, innych wystawcach, mapach targów, dostępnych formach promocji, ponadto zarezerwujesz hotel i znajdziesz hostessę. Możesz również wystawić swoją opinię na temat targów oraz poczytać o tym co myślą inni.

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania strony, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie. W przypadku innej formy współpracy prosimy o kontakt indywidualny z naszym biurem reklamy.  

Biuro Reklamy?

Chcesz być bardziej widoczny na stronie www.dobretargi.pl? Już dzisiaj wykup kampanią reklamową. Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z naszym biurem reklamy za pomocą dostępnego na stronie formularza lub napisz bezpośrednio na adres zmieszczony poniżej:

biuro reklamy:

DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Litewska 10, 35-302 Rzeszów

e-mail:

tel. 17 852 52 20 w. 5

formularz kontaktowy

 
 
 
 
 
 

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja