Wybierz język(polski)

Targi

Interior Design Forum

Miejsce: Warszawa, ul. Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1 Strona www: interiordesignforum.pl
Od: 2015-09-10 Do: 2015-09-10 Godziny otwarcia: - Cena biletu wstępu: - zł

10 września 2015 roku w Warszawie po raz siódmy odbędą się jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum.

Profesjonaliści z branży spotkają się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego, aby nawiązać biznesowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Targi IDF odbywają się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią, gromadząc każdorazowo kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów. Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz. Organizatorem IDF jest firma Promedia. Wśród kluczowych partnerów znalazły się m.in. firmy Interoom. Multidecor, Multicontract oraz Gerster.

Siódma edycja Interior Design Forum zaprezentuje szeroką gamę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Dla producentów i importerów będzie to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

Targi IDF to również miejsce zdobywania wiedzy o najnowszych tendencjach w branży tekstyliów domowych. Imprezie będzie towarzyszył szereg wykładów na temat trendów w wyposażeniu wnętrz, technologii, sprzedaży i marketingu.

Warto pamiętać, że udział w targach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza, który jest dostępny na www.promedia.biz.pl, i odesłanie go faksem (22 559 39 62), mailem (a.pilars@promedia.biz.pl) lub potwierdzenie telefoniczne (22 559 39 73) do 31.08.2015.

Promedia Biz

Firma Promedia powstała w 1998 roku w celu dostarczania przedsiębiorstwom profesjonalnej informacji i narzędzi marketingowych przydatnych w prowadzeniu biznesu i skutecznym działaniu na rynku. Założycielem, właścicielem i prezesem firmy jest Jerzy Osika.

Promedia jest organizatorem między innymi takich wydarzeń jak: Retail Marketing Forum, E-commerce Innovations, Fashion Business Congress, Interior Congress, Interior Design Forum, czy Visual Merchandising Forum.

Organizuje seminaria, wykłady i fora dyskusyjne podczas międzynarodowych konferencji (jak np.Europejskie Forum Gospodarcze), targów (w tym bloki tematyczne, jak np. Fashion Retail Forum, Forum Handlu w Internecie), czy wydarzeń branżowych (jak Fashion Week). Współorganizuje konferencje z izbami branżowymi i przedsiębiorstwami wystawienniczymi (np. konferencję Polskie Meble – Konkurencyjna Polska, towarzyszącą II Powszechnej Wystawie Krajowej, zorganizowanej pod patronatem Prezydenta RP). Na zaproszenie uczelni (jak np. SGH, Viamoda, ASP w Łodzi, czy Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie) prowadzi zajęcia dla studentów.

Stadion Narodowy w Warszawie
Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja

Newsletter

Zapraszamy do prenumerowania naszego newslettera. Najnowsze wiadomości na własnej poczcie e-mail.