Wybierz język(polski)

Targi

Mieszkanie Dom Ogród 2018

Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11 Strona www: http://www.targimdo.pl
Od: 2018-04-21 Do: 2018-04-22 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: 10 zł

Już w kwietniu 2018 roku, w dwóch perspektywicznych regionach Polski, pod kątem budownictwa mieszkaniowego i biurowego, rozpoczną się nowe targi – MDO Mieszkanie, Dom, Ogród, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zarówno woj. małopolskie jak i pomorskie charakteryzują się znakomitą dynamiką wzrostu inwestycji budowlanych. Jak podaje GUS, w okresie styczeń – maj 2017 roku, w woj. małopolskim wzrost pozwoleń na budowę domów i mieszkań (rok do roku) wyniósł aż 65%. Z kolei w woj. pomorskim wzrost realizowanych inwestycji wyniósł 58% (również rok do roku). Należy się zatem spodziewać dużego zainteresowania materiałami budowlanymi oraz wyposażeniem wnętrz wśród inwestorów indywidualnych, a także usługami świadczonymi przez firmy wykończeniowe czy biura projektowe. To właśnie dla tych grup przygotowujemy te wyjątkowe, regionalne targi nowoczesnego budownictwa, innowacyjnych rozwiązań i wiedzy na temat najnowszych dostępnych technologii budowlanych.

Targi MDO to doskonała okazja, aby przybliżyć odbiorcy końcowemu, ale także lokalnym wykonawcom, architektom i projektantom, najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, charakteryzujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych. Poszerzeniu wiedzy służyć będą z kolei interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów, którzy wskażą prawidłowe sposoby montażu i walory użytkowe prezentowanych produktów.

Targi służyć będą jednak przede wszystkim nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i wzmacnianiu świadomości oraz pozycji marki wśród potencjalnych klientów. Pomóc w osiągnięciu tego celu mogą na przykład specjalne ceny targowe, konkursy z nagrodami, dodatkowe atrakcje bądź vouchery rabatowe, które będzie można zrealizować w lokalnych, współpracujących centrach dystrybucyjnych.

Świetnie sprawdzi się z pewnością kompleksowa usługa od A do Z, zakup, transport oraz wykonanie zlecenia przez rekomendowaną firmę wykończeniową. Pomysłów na przyciągnięcie uwagi klientów jest niezliczenie wiele, a wszystkie będzie można zaprezentować podczas targów MDO już w kwietniu przyszłego roku!

Zapraszamy do udziału w Targach MDO Mieszkanie, Dom i Ogród!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 60 % udziałów w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

W roku 2012 w ponad 80 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział niemal 11 tys. wystawców, w tym około 3 tys. gości zagranicznych.

W roku 2012 imprezy targowe odwiedziło ponad 505 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. Przyjmując, że odwiedzający MTP goście podejmują średnio 5 kontaktów biznesowych możemy szacować, że w roku 2012 MTP zapewniły swoim zwiedzającym powyżej 5 milionów kontaktów biznesowych.

MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Targi Poznańskie dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną - posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego) oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Usytuowane na terenie MTP Poznań Congress Center to największy obiekt konferencyjny w Polsce i miejsce prestiżowych spotkań. W grudniu 2008 r. odbył się tu światowy szczyt klimatyczny ONZ - COP14 (XIV Konferencja Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu), w którym uczestniczyło ponad 12 tys. gości ze 189 krajów świata. Najwyższa jakość organizacyjna MTP została doceniona przez  przedstawicieli ONZ, rządu RP oraz uczestników wydarzenia. Na przełomie 2009/2010 gościliśmy natomiast na naszym terenie uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, na które przybyło 30 tys. osób z 50 krajów świata.

W 2012 roku Poznań Congress Center oddało do użytku jedną z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo-konferencyjnych w Polsce. Sala Ziemi może pomieścić 2000 osób i jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny pozwalający na organizację zarówno koncertów światowej sławy gwiazd, jak i profesjonalnych wydarzeń biznesowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się m.in. tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i inne.

Amber Expo
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja

Newsletter

Zapraszamy do prenumerowania naszego newslettera. Najnowsze wiadomości na własnej poczcie e-mail.