Wybierz język(polski)

Targi

42 Opolskie Targi Budownictwa MÓJ DOM 2013

Miejsce: Opole, ul. Oleska 70 Strona www: http://www.targiopole.pl/targi_budownictwa
Od: 2013-04-05 Do: 2013-04-07 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: - zł

5-7 kwietnia 2013, w godzinach od 10:00 do 18:00, w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ulicy Oleskiej 70 \\\\\\\\\\\\\\\"Okrąglak\\\\\\\\\\\\\\\" odbędą się 42 Opolskie Targi Budownictwa \\\\\\\\\\\\\\\"Mój Dom\\\\\\\\\\\\\\\".

Termin zgłaszania firm do udziału w Targach, w zależności od wolnych powierzchni wystawienniczych, mija najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem pierwszego dnia targowego.

Wiosenne Targi Budownictwa \\\\\\\\\\\\\\\"Mój Dom\\\\\\\\\\\\\\\" to przede wszystkim materiały budowlane, stolarka otworowa, technika grzewcza. Wśród bogatej oferty producentów wymienionych produktów, bogatą ofertę przedstawią producenci mebli, firmy związane z wykończeniem wnętrz będą dopełnieniem oferty związanej z wnętrzem domu czy mieszkania. Na Targach szeroką ofertę zaprezentują firmy oferujące bramy, ogrodzenia, producenci kostki brukowej. Oferta Targowa poszerzona będzie o biura projektowe, pokrycia dachowe i elementy dachu czy docieplenia. Jak co roku nie zabraknie alternatywnych systemów grzewczych.

Uroczyste otwarcie Targów, z udziałem laureatów poprzedniej edycji Targów, współorganizatorów, patronów honorowych i medialnych, odbędzie się 5 kwietnia 2013 o godzinie 11:00.
11:00 – przywitanie wystawców oraz zwiedzających
11:10 – wręczenie nagród laureatom poprzednich Targów
11:20 - symboliczna lampka szampana

Dla zwiedzających tereny targowe udostępnione będą w godzinach od 10:00 do 18:00, od piątku do niedzieli. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej największej w Regionie imprezie o charakterze wystawienniczo- targowym.

RYNEK ŚLĄSKI - Biuro Targów

Zespół firmy \\\"Rynek Śląski\\\" był inicjatorem i wykonawcą wielu ważnych dla Opolszczyzny przedsięwzięć promocyjno - gospodarczych. Na początku lat 90-tych zainicjował i zorganizował w Opolu pierwsze na Opolszczyźnie imprezy targowe. Wizytówką firmy stały się: Targi Ogólno-Przemysłowe, Targi Rolno-Spożywcze, Targi Ekologiczne, Targi Festiwalowe, Targi Kapitałowo-Finansowe, Targi Budowlane i Targi Motoryzacyjne. Dotychczas zorganizowaliśmy ponad 75 imprez targowych i ponad 65 konferencji i spotkań biznesowych, w których uczestniczyli przedstawiciele świata gospodarczego, rządu, polityki oraz goście i przedsiębiorcy polscy i zagraniczni. Dzięki temu Opolszczyznę odwiedziło setki firm, z których wiele założyło tu swoje przedstawicielstwa, a wielu miejscowych przedsiębiorców nawiązało kontakty handlowo – gospodarcze, które skutkowały min. powstaniem wielu nowych podmiotów gospodarczych.

Targi, a szczególnie Opolskie Targi Budownictwa \\\"Mój Dom\\\" stały się gospodarczą wizytówką Opolszczyzny. Dzięki nim region opolski odwiedziło wiele znanych osób z kręgu polityki, gospodarki i kultury. O Targach \\\"Mój Dom\\\" pisały wszystkie istotne Polskie czasopisma branżowe, a także pisma niemieckie, holenderskie czeskie i słowackie. W latach 1998, 1999 i 2000 Targi \\\"Mój Dom\\\" były piątą co do wielkości imprezą targową w Polsce. Nagrody przyznawane na opolskich targach są cenione przez Wystawców na równi z nagrodami innych imprez krajowych i zagranicznych.

Doświadczenie oraz profesjonalizm wyrażony poprzez markę Targów \\\"Mój Dom\\\" został uhonorowany przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, który w 2002 roku wręczył nam brązową statuetkę \\\"za zasługi w promowaniu polskiego budownictwa\\\". W roku 2006 otrzymaliśmy nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego \\\"Opolska Marka\\\". Jury konkursu, działające pod patronatem Ministra Gospodarki, przyznało nam również Wyróżnienie specjalne \\\"za konsekwentne organizowanie imprezy targowej o zasięgu ponadregionalnym i wspieranie przedsiębiorczości\\\".

Nasz zespół zrealizował wiele przedsięwzięć wydawniczych. Od 1992 roku Rynek Śląski jest wydawcą \\\"Opolskiego Magazynu Targowego\\\", który zawiera aktualne informacje gospodarcze, promuje opolskich przedsiębiorców różnych branż. Większość nakładu Magazynu trafia poza województwo opolskie. Jesteśmy również współtwórcą takich tytułów jak: \\\"Opolski Rynek Nieruchomości\\\", \\\"Opolska Gazeta Motoryzacyjna\\\" i Gazeta \\\"Opolski Dom\\\".

Od 2000 roku jesteśmy również przedstawicielem Warszawskiego Biura \\\"Miss Polonia\\\", a tym samym organizatorem konkursu \\\"Miss Polonia Opolszczyzny\\\". Finalistki naszego konkursu z sukcesem startują w krajowych finałach konkursu \\\"Miss Polonia\\\".

Od 1994 roku zespół firmy aktywnie uczestniczy w działaniu charytatywnym jakim jest \\\"Wigilia dla Samotnych i Bezdomnych\\\".

Przedstawiciele firmy są członkami założycielami Stowarzyszenia \\\"Opolski Dom\\\", a od 2009 roku spółka jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia \\\"Opolski Dom\\\".

Hala Widowiskowo-Sportowa w Opolu
Oleska 70
46-020 Opole

Hala Widowiskowo - Sportowa \\\"OKRĄGLAK\\\" została oddana do użytku w lipcu 1968 roku, gdy podczas uroczystej sesji wojewódzkiej i miejskiej rady narodowej otwarto nowoczesny w tamtych czasach obiekt. Projektantami są Jerzy Gottfried i konstruktor Władysław Feiferek. Hala mieściła do 4 tys. widzów i miała interesującą konstrukcję, którą zyskała uznanie i doroczną nagrodę ministra budownictwa. Jej pomysłodawcą był Józef Buziński, ówczesny wojewoda i wielki kibic sportowy. Co ciekawe, kiedy później został wojewodą w Olsztynie, zbudował tam identyczną halę na podstawie opolskiej dokumentacji. W latach 1998 - 2001 obiekt został zmodernizowany. Dostosowana i wykorzystywana jest do organizacji imprez rekreacyjnych, sportowych, artystycznych i targowych. W obrębie obiektu znajduje się przestronny i bezpłatny parking.

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja