Wybierz język(polski)

Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ

Kolejna, XIII edycja Spotkań z Dobrą Mamą, już za nami. 3 kwietnia, jak co roku, gościł nas Hotel Rzeszów mieszczący się w stolicy Podkarpacia. Oczywiście i tym razem tłumnie przybyłe mamy miały okazję zdobyć niezwykle ważne informacje na temat zdrowego przebiegu ciąży, przygotowań do porodu lub radzenia sobie z problemami już po rozwiązaniu. Przyszłym mamom licznie towarzyszyli partnerzy i rodzina, na sali nie zabrakło także dzieci.

Na początku przybyli goście wysłuchali kilku wystąpień. Bardzo interesująca była prelekcja o możliwościach, jakie daje bankowanie krwi pępowinowej, wygłoszona przez przedstawicielkę POLSKIEGO BANKU KOMÓREK MACIERZYSTYCH. Przedstawiciel firmy HIPP tłumaczył, jak ważne jest właściwe żywienie malucha. Prelegent firmy DEUMAVAN produkującej maść na bazie wysokooczyszczonej parafiny bardzo interesująco opowiadał o potrzebie ochrony wrażliwej skóry, a także o szeroko rozumianej profilaktyce zdrowotnej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się również wystąpienie właścicielki firmy PARYŻANKA, która podpowiedziała paniom, jak właściwie dobrać stanik i jak taki dobór jest ważny nie tylko dla urody, ale przede wszystkim dla zdrowia. 

Wśród zaproszonych prelegentów byli również specjaliści ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA: ginekolog-położnik, pediatra nefrolog oraz położna. Odpowiedzieli oni na wiele pytań od uczestniczek. Każda kobieta spodziewająca się dziecka miewa mnóstwo wątpliwości, które zaproszeni lekarze mogli rozwiać. Tematyka związana z porodem, laktacją czy pielęgnacją niemowlęcia to tylko część z poruszanych spraw.

Na spotkaniu obecni byli też przedstawiciele wielu firm wraz ze swoimi stoiskami. Tam też można było w sposób nieco bardziej kameralny zadać pytanie, a nawet dotknąć polecanych produktów.

Na koniec nie zabrakło emocji. Mowa oczywiście o konkursach, w których jak co roku można było zdobyć wspaniałe nagrody. 

Emocje rosły wraz z upływającym czasem. Losowanie wśród pań, które podczas warsztatów zamówiły prenumeraty magazynu „DOBRA MAMA”, sprawiło, że wiele mam zabrało do domu bardzo wartościowe nagrody.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, wszystkim wystawcom, specjalistom, a przede wszystkim uczestnikom Spotkania z DOBRĄ MAMĄ. To właśnie Wy napędzacie nas do działania i udoskonalania każdych warsztatów. Tych, którzy chcieliby ponownie zakosztować podobnych emocji, zapraszamy już za trzy miesiące. Do zobaczenia w czerwcu!

Dodano: 2017-04-07

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja