Wybierz język(polski)

Targi Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD 2017. Już jutro uroczyste otwarcie!

W piątek 24 marca o godzinie 11:00 odbędzie się inauguracja tegorocznej edycji Targów Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD. W tym roku na zwiedzających czeka ponad 200 stoisk wystawienniczych, premiery i prapremiery produktów, eksperci i fachowcy, którzy prezentować będą nowości branżowe.

 

Co nowego na TRABUDZIE? Kamień

Tegoroczna edycja TARBUDU obfituje w nowości. Po raz pierwszy na targach goszczą najwięksi  Wystawcy targów KAMIEŃ, m.in. Borowskie Kopalnie Granitu I Piaskowca - SKALIMEX, kopalnia PIASMAR Zbigniew i Ryszard Więcławek, firma wykonująca elewacje z piaskowca PIASKOWIEC I WAPIEŃ, producent i dystrybutor maszyn do obróbki kamienia ABRA Tomasz Czekaj, wykonawca ekskluzywnych pomników i płyt nagrobnych THUST Manufaktur, specjalizująca się w obróbce kamienia Imerial Granit z Bralina czy też producent kostki granitowej i innych wyrobów kamieniarskich firma INSTAL-BERT Albert Janicki. Dużą część kuluarów Hali Stulecia zajmować będzie aż 19 Wystawców z Chin, którzy prezentować będą specjalistyczne narzędzia oraz części do maszyn kamieniarskich. Wśród nich znajdą się również dostawcy i dystrybutorzy kamienia naturalnego.

 

Co nowego na TRABUDZIE? Premiery i prapremiery, nowości

Na zbliżających się Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD 2017 odbędzie się również premiera rewolucyjnego, polskiego produktu. Firma AMIDEX z Kłodzka zaprezentuje zalety nowej okiennej osłony zewnętrznej VEGAS PRIME. Na placu przed Halą Stulecia stanie jednomodułowy budynek w konstrukcji ramy drewnianej i aranżacji dla mobilnego biura – KSYLOS OPTY BOX 1M. Będzie to pra-premiera targowa tego typu konstrukcji, którą prezentować będą eksperci z firmy KSYLOS, producenta budynku. Wśród wystawców, obecni będą również dealerzy samochodów, w tym przede wszystkim wersji dostawczych. Najnowszy model Volkswagena Craftera, którego premiera miała miejsce na targach ze Frankfurcie pokaże autoryzowany salon firmy Volkswagen Motorpol Wrocław.

 

Akredytacje dla dziennikarzy

Wejście dla mediów zlokalizowane będzie od strony ul. Wróblewskiego oraz ul. Wystawowej. Akredytacje, wejściówki oraz materiały prasowe będzie można odbierać w kasie biletowej.

 

TARBUD - największe wydarzenie branży budowlanej i kamieniarskiej na Dolnym Śląsku, gromadzące blisko 200 wystawców, m.in. producentów i dostawców materiałów, narzędzi, maszyn i chemii budowlanej i kamieniarskiej, firm specjalizujących się w usługach z zakresu stolarki otworowej, techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz elektrycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze technologie, nowatorskie rozwiązania w obszarze projektowania przestrzeni zewnętrznej, wykorzystania kamienia w budownictwie i wyposażeniu wnętrz oraz ekologiczne i ekonomiczne podejście do architektury. Organizatorzy przygotowują liczne konkursy zarówno dla wystawców jak i gości, trzy dni targów gromadzą ponad 10 000 odwiedzających.

 

Przypominamy

Uroczysta inauguracja TARBUDU odbędzie się w piątek 24 marca o godzinie 11:00 w Sali Głównej Hali Stulecia. Targi odwiedzić będzie można w godzinach: 24.03.2017 – godz.10:00-18:00, 25.03.2017 – godz.10:00-18:00, 26.03.2017 – godz.10:00-17:00. Bilety wstępu kosztować będą od 7 do 15zł. Na Targach czynne będą trzy kasy biletowe: wejście od ul. Wystawowej, od ul. Wróblewskiego oraz od parkingu podziemnego (wejście „C” w Hali Stulecia).W sobotę i niedzielę na terenie targów TARBUD czynne będzie przedszkole targowe. Pozostałe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia www.tarbud.wroclaw.pl

Dodano: 2017-03-23

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja