Wybierz język(polski)

Targi NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

W przedostatni weekend listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa w tym roku edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami i banków proponujących korzystne kredyty.

Warto przed końcem roku wybrać mieszkanie na targach i rozpocząć procedurę kredytową, ponieważ od przyszłego roku zgodnie z wcześniejszymi decyzjami Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny przy zaciąganiu kredytu hipotecznego ma wynieść minimum 15%. Brakujący wkład własny kredytobiorca będzie mógł zastąpić ubezpieczeniem pod warunkiem, że będzie dysponował kwotą odpowiadającą 10% ceny mieszkania. Nie wiadomo jednak ile banków zaakceptuje takie rozwiązanie.

Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami banków i pośredników, wynegocjować niższą prowizję za udzielenie kredytu lub bankową marżę, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Na odwiedzających czeka wiele ciekawych promocji oraz rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach.

Na targach deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w budowie i tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta. Oferujący prześcigają się w opracowywaniu strategii promocyjnych. Korzystają na tym wszyscy, którzy odwiedzają targi. Niższe ceny, bonusy w postaci garażu w cenie, balkonu lub innego pomieszczenia, wykończenie pod klucz, wyposażenie AGD, aranżacja wnętrza i… każdy znajdzie coś dla siebie.

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Po wizycie na Targach Murator EXPO mieszkanie kupuje się bardziej rozważnie i bezpiecznie dzięki udziałowi w bogatym programie wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów. Na targach funkcjonują punkty doradcze świadczące porady z zakresu: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz, aranżacji zieleni.

Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy…
Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna. Najwięcej prezentowanych jest mieszkań dwupokojowych (ok. 47 m2). Co czwarty lokal oferowany do sprzedaży mieści się w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Nowelizacja rządowego programu Mieszkanie dla Młodych umożliwia obecnie kupno w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. Po dopłatę do kredytu w ramach programu mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, czy wkładu budowlanego wnoszonego do spółdzielni mieszkaniowej w celu uzyskania prawa własności mieszkania. Dzięki nowelizacji do programu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby. Może się więc okazać, że osoby, które dotąd nie brały pod uwagę możliwości uzyskania dopłaty do kredytu z tytułu programu MdM mają teraz szansę na kupno mieszkania z mniejszym niż planowane obciążeniem kredytowym.

WSTĘP NA TARGI
21 i 22 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
PGE Narodowy
odwiedzający otrzymają: katalog Targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Atlas Inwestycji Mieszkaniowych w Warszawie i okolicach zawierający lokalizacje aktualnej oferty deweloperów.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewnia przedszkole Baby&Care

Dodano: 2015-12-11

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja