Wybierz język(polski)

Targi

XII Międzyplanetarne Targi Ślubne Bielsko - Biała

Miejsce: Bielsko-Biała, ul. Karbowa 26 Strona www: http://targislubne.pl
Od: 2013-02-03 Do: 2013-02-03 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: 10 zł

Na XII Targach Ślubnych, które odbędą się w Bielsku - Białej 3go lutego 2013 zaprezentuje się blisko 100 firm z branży ślubnej. Będą to stoiska reklamowe z modą ślubną, bogatą ofertą gastronomiczną, prezentacje limuzyn, zespołów muzycznych, foto-video i inne branże przydatne przy organizacji ślubu i weselna. Jak na każdej tego typu imprezie wystawcy przygotowują specjalne oferty targowe ze zniżkami.

Na stoiskach reklamowych zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej jak też poznać nowości w branży ślubno - weselnej.  Rabaty, niespodzianki i promocje czekały na przyszłych nowożeńców na stoiskach wystawców.

Targowe Centrum Ślubne Andrzej Gontarz

Nasza firma zajmuje się promocją branży ślubnej. Jesteśmy pierwszym i największym organizatorem Targów Ślubnych w Polsce. Pierwszą imprezę zorganizowaliśmy w 1998 roku i w ciągu tych kilkunastu lat odbyło sie już ponad 100 tego typu imprez.

     Od początku cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Współpracuje z nami ponad 2000 firm ślubno - weselnych a odwiedza nasze imprezy kilkanaście tysięcy przyszłych par młodych.

     Organizowane przez nas Targi Ślubne odbywają się w okresie od listopada do lutego - tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubno - weselnego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej bardzo dobra możliwość dotarcia do klientów. Targi dają możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, zapoznania się z najnowszymi trendami i podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele a także skorzystania z rad ekspertów. 

     Firmy przygotowują specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach reklamowych. Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne ale i również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknie ślubne, sesje fotograficzne czy inne usługi.

     Do prowadzenia imprez zatrudniamy znanych prezenterów i gwiazdy. W tym roku nasze Targi prowadził Tomasz Kammel wspólnie z Bartkiem Osumkiem i Olą Ogłazą. W poprzednich latach gościliśmy Krzyztofa Ibisza, Kubę Wesołowskiego, Grzegorza Stasiaka, finalistki Miss Polski i Miss Polonia, zespół Bayer Full, aktorów spektaklu "Romeo i Julia" i wiele innych znanych osób.

Hala pod Dębowcem
Karbowa 26
43-300 Bielsko-Biała

Wystawcy na swoich stoiskach przygotowali wiele atrakcji dla par młodych odwiedzających imprezę Rabaty, konkursy i nagrody...

<span style="\\\\&quot;font-size:" 10pt;\\\\"="">Targi Ślubne to bogata oferta dla narzeczonych. Można było na nich znaleźć najnowsze kolekcje kreacji ślubnych na 2013 rok,  lokale i restauracje, usługi foto-video, kwiaty, dekoracje, obrączki, zaproszenia, limuzyny, dodatki i wszystko to, czego potrzeba do zorganizowania ślubu i wesela.

 

M<span style="\\\\&quot;font-size:" 10pt;\\\\"="">iędzyplanetarne Targi Ślubne w Bielsku odbywają się w Hali BKS ul. Rychlińskiego 17

 

Zakres branżowy:

Ślub

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja