Wybierz język(polski)

Targi

Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTEANCE 2013

Miejsce: Kraków, ul. Centralna 41a Strona www: http://www.easyfairs.com/pl/
Od: 2013-10-02 Do: 2013-10-03 Godziny otwarcia: 9:30-16:00 Cena biletu wstępu: - zł

Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTEANCE 2013 skupiają wystawców prezentujących innowacyjne produkty i rozwiązania dla utrzymania ruchu w zakresie: konserwacji maszyn i urządzeń, serwisu, napraw i narzędzi, automatyki, robotyki, diagnostyki, mechaniki.

Jednocześnie informujemy, iż tradycyjnie równolegle z targami MAINTENANCE  2013 odbędą się Targi Obróbki, Magazynowania Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2013.

Nowością podczas tegorocznej edycji targów będzie STREFA ATEX, w której prezentowane będą rozwiązania i technologie przeciwwybuchowe. Rozszerzona zostanie również STREFA OUTSOURCINGU.

W ramach tej edycji targów swoją kontynuację będzie miała również JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, która zadebiutowała podczas poprzedniej odsłony imprezy. Nie zabraknie również SEMINARIÓW learnShops™, cieszących się co roku sporym zainteresowaniem.

Udział w targach do doskonała okazja na zapoznanie się najnowszymi rozwiązaniami. Mogą Państwo być pewni, że dzięki tej imprezie będą Państwo na bieżąco w branży. To tutaj podczas dwóch dni wymienią się Państwo doświadczeniami, wzbogacą wiedzę i nawiążą nowe kontakty.

easyFairs

Nowy rodzaj targów

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Polsce, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Targi w Krakowie
Centralna 41a
31-586 Kraków

Wizyta na targach pomoże Państwu odkryć najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie:

  • Konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Automatyki, robotyki, diagnostyki.
  • Mechaniki i narzędzi.
  • Pneumatyki i hydrauliki.
  • Infrastruktury energetycznej.
  • Logistyki produkcji.
  • Kontroli jakości i monitorowania.
  • BHP i ochrony przeciwpożarowej.
  • Serwisowania infrastruktury około produkcyjnej.
  • Outsourcingu.

Miejsce targów:

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

Do Krakowa można dostać się samolotem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II (www.krakowairport.pl), położony 11 km na zachód od centrum miasta. Kraków posiada bezpośrednie połączenia z następującymi miastami: Ateny, Dortmund, Madryd, Shannon, Belfast, Dublin, Mediolan, Stavanger, Bergen, Edynburg, Monachium, Sztokholm, Berlin, Forli, Nowy Jork, Birmingham, Frankfurt, Nottingham, Turyn, Bristol, Glasgow, Oslo, Wiedeń, Bruksela, Helsinki, Paryż, Warszawa, Leeds, Chicago, Liverpool, Praga, Kopenhaga, Londyn oraz Reykjavik.

Centrum wystawowe mieści się w Czyżynach, 10 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i 45 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II. Z lotniska można w wygodny sposób dotrzeć do centrum koleją. www.pkp.pl

Komunikacja miejska zapewnia dogodny dojazd do Centrum wystawowego. Linie tramwajowe które umożliwiają najlepsze połączenie to: 1, 14 i 22, natomiast autobusowe to 163 i 174. Należy wysiąść na przystanku Centralna. Dojazd tramwajem z dworca głównego PKP zajmuje 20-25 minut. www.mpk.krakow.pl

Zakres branżowy:

Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja