Wybierz język(polski)

Targi

Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTEANCE 2013

Miejsce: Kraków, ul. Centralna 41a Strona www: http://www.easyfairs.com/pl/
Od: 2013-10-02 Do: 2013-10-03 Godziny otwarcia: 9:30-16:00 Cena biletu wstępu: - zł

Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTEANCE 2013 skupiają wystawców prezentujących innowacyjne produkty i rozwiązania dla utrzymania ruchu w zakresie: konserwacji maszyn i urządzeń, serwisu, napraw i narzędzi, automatyki, robotyki, diagnostyki, mechaniki.

Jednocześnie informujemy, iż tradycyjnie równolegle z targami MAINTENANCE  2013 odbędą się Targi Obróbki, Magazynowania Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2013.

Nowością podczas tegorocznej edycji targów będzie STREFA ATEX, w której prezentowane będą rozwiązania i technologie przeciwwybuchowe. Rozszerzona zostanie również STREFA OUTSOURCINGU.

W ramach tej edycji targów swoją kontynuację będzie miała również JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, która zadebiutowała podczas poprzedniej odsłony imprezy. Nie zabraknie również SEMINARIÓW learnShops™, cieszących się co roku sporym zainteresowaniem.

Udział w targach do doskonała okazja na zapoznanie się najnowszymi rozwiązaniami. Mogą Państwo być pewni, że dzięki tej imprezie będą Państwo na bieżąco w branży. To tutaj podczas dwóch dni wymienią się Państwo doświadczeniami, wzbogacą wiedzę i nawiążą nowe kontakty.

easyFairs

Nowy rodzaj targów

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Polsce, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Targi w Krakowie
Centralna 41a
31-586 Kraków

Wizyta na targach pomoże Państwu odkryć najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie:

  • Konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Automatyki, robotyki, diagnostyki.
  • Mechaniki i narzędzi.
  • Pneumatyki i hydrauliki.
  • Infrastruktury energetycznej.
  • Logistyki produkcji.
  • Kontroli jakości i monitorowania.
  • BHP i ochrony przeciwpożarowej.
  • Serwisowania infrastruktury około produkcyjnej.
  • Outsourcingu.

Miejsce targów:

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

Do Krakowa można dostać się samolotem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II (www.krakowairport.pl), położony 11 km na zachód od centrum miasta. Kraków posiada bezpośrednie połączenia z następującymi miastami: Ateny, Dortmund, Madryd, Shannon, Belfast, Dublin, Mediolan, Stavanger, Bergen, Edynburg, Monachium, Sztokholm, Berlin, Forli, Nowy Jork, Birmingham, Frankfurt, Nottingham, Turyn, Bristol, Glasgow, Oslo, Wiedeń, Bruksela, Helsinki, Paryż, Warszawa, Leeds, Chicago, Liverpool, Praga, Kopenhaga, Londyn oraz Reykjavik.

Centrum wystawowe mieści się w Czyżynach, 10 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i 45 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II. Z lotniska można w wygodny sposób dotrzeć do centrum koleją. www.pkp.pl

Komunikacja miejska zapewnia dogodny dojazd do Centrum wystawowego. Linie tramwajowe które umożliwiają najlepsze połączenie to: 1, 14 i 22, natomiast autobusowe to 163 i 174. Należy wysiąść na przystanku Centralna. Dojazd tramwajem z dworca głównego PKP zajmuje 20-25 minut. www.mpk.krakow.pl

Zakres branżowy:

Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja