Wybierz język(polski)

Targi

Targi Rodzinne Gdańsk

Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11 Strona www: http://targirodzinne.pl/
Od: 2013-04-20 Do: 2013-04-21 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

O TARGACH

Rodzinny weekend - rodzinna zabawa. 2 dni wypełnione dziecięcymi uśmiechami, atrakcjami dla małych i dużych. 2 dni spotkań tysięcy rodziców i dzieci z dziesiątkami Wystawców. 2 dni rozmów, promocji i okazji do zapoznania się z ofertą najciekawszych na rynku produktów, usług i rozwiązań dla dzieci i całych rodzin. Przed nami kolejne spotkania z TARGAMI RODZINNYMI. Już w kwietniu zapraszamy do Gdańska (20-21 kwietnia, AMBEREXPO). Ruszyła sprzedaż powierzchni. Zarezerwuj powierzchnię już dziś.

 

Dla kogo TARGI RODZINNE?

To wydarzenie dedykowane rodzinom z dziećmi w każdym wieku. To właśnie im swoją ofertę zaprezentują w sposób aktywny i kreatywny Wystawcy: placówki edukacyjne, organizatorzy zajęć pozaszkolnych i wszelkich form aktywnej, edukacyjnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu z rodziną.

TARGI RODZINNE są przygotowywane i organizowane z myślą o 2 głównych grupach odbiorców:

WYSTAWCY

Projekt ten to doskonałe narzędzie promocji dla placówek takich jak przedszkola publiczne i prywatne, przedszkola o charakterze integracyjnym, przedszkola domowe i klubiki oraz prywatne szkoły podstawowe a także dla aktywnej, edukacyjnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu z rodziną. Grono Wystawców projektu tworzą również dostawcy produktów i usług kierowanych bezpośrednio lub pośrednio do dzieci.

Do współpracy zapraszamy firmy reprezentujące takie grupy produktowe i branże jak:

EDUKACJA:
placówki oświatowe i opiekuńcze, w tym przedszkola, szkoły (publiczne, prywatne, o różnych profilach) wydawnictwa - w tym wydawcy prasy parentingowej i dziecięcej, książek dla dzieci i rodziców, gier planszowych magazyny oraz portale/vortale/serwisy tematyczne - tematyka parentingowa i dziecięca, ogólnoinformacyjna producenci materiałów szkolnych, w tym: producenci przyborów piśmienniczych - długopisy, kredki, farby; zeszytów, akcesoriów szkolnych i przedszkolnych (plecaki, piórniki, etc.).

ZDROWIE I PIELĘGNACJA:
poradnie specjalistyczne dla dzieci przychodnie rodzinne indywidualne praktyki lekarskie producenci lekarstw, preparatów wzmacniających oraz suplementów diety producenci kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji.

SPORT, ZABAWA i ROZRYWKA:
centra rodzinnej i dziecięcej rozrywki sale zabaw dla dzieci firmy organizujące urodziny agencje eventowe specjalizujące się w imprezach dla dzieci producenci i dystrybutorzy zabawek producenci i dystrybutorzy gier organizatorzy imprez sportowych dla dzieci pływalnie i parki wodne tematyczne parki rozrywki producenci urządzeń rekreacyjnych, w tym dmuchawców, placów zabaw, etc. szkółki sportowe (tenis ziemny, golf, piłka nożna, etc) szkoły tańca klubiki i kółka teatralne teatry, kina i kluby.

BEZPIECZEŃSTWO: firmy ubezpieczeniowe fundusze inwestycyjne deweloperzy banki instytucje realizujących programy edukacyjne promujące bezpieczne zachowanie np. na drodze, w domu czy podczas wakacji producenci fotelików samochodowych i akcesoriów podnoszących bezpieczeństwo dziecka.

ODZIEŻ, OBUWIE AKCESORIA:
producenci i hurtownicy odzieży dziecięcej: sportowej, szkolnej, wieczorowej producenci, dystrybutorzy i hurtownicy butów i dodatków.

MEBLE, WYPOSAŻENIE, AKCESORIA:
producenci i dystrybutorzy mebli: łóżka, szafy, biurka, etc. producenci i dystrybutorzy artykułów niezbędnych do aranżacji wnętrz: dywanów, firan, tapet, farb, oświetlenia, etc. producenci i dystrybutorzy akcesoriów: pojemników na zabawki, pudeł, koców, pledów, pościeli, etc.

ŻYWNOŚĆ
producentów i dystrybutorzy artykułów spożywczych dla dzieci, w tym słodyczy, przetworów mlecznych, produktów gotowych, zdrowej żywności, etc. akcesoriów przydatnych w kuchni: talerzyki, miseczki, sztućce, stoliki/krzesełka do karmienia dziecka restauratorzy/restauracje przyjazne dzieciom.

PODRÓŻE - TURYSTYKA:
oferta hoteli oraz miejsc, które są w pełni przygotowane na przyjęcie najmłodszych Gości producenci samochodów, fotelików samochodowych producenci i dystrybutorzy sprzętu turystycznego/rekreacyjnego, w tym rowerów, rollek, deskorolek, quad’ów, hulajnóg, kasków rowerowych, nart, sanek, etc.

MEDIA:
wydawnictwa, tytuły parentingowe i dziecięce, portale.

Zgłoś swój udział TUTAJ.

ZWIEDZAJĄCY

Całość wydarzenia, a więc zarówno część wystawiennicza-prezentacyjna jak i atrakcje targowe kierowane są przede wszystkim do:

Dzieci - dla nich organizowana jest KRAINA ATRAKCJI, a w niej tematyczne strefy aktywności, konkursy, gry, zabawy, dmuchańce, tory przeszkód, mini kino, malowanie buziek, animacje, kąciki plastyczne, etc.

Rodziny z dziećmi w wieku niemowlęcym, przedszkolnym, około przedszkolnym, a także tych przygotowujących się do roli ucznia lub będących już małym uczniem (Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie, Dzieci) - mogą zapoznać się z ofertą placówek przedszkolnych i szkół podstawowych, spędzić rodzinny weekend z zabawą i edukacją, zrobić zakupy.

Przedstawiciele placówek edukacyjnych: przedszkoli i szkół podstawowych - kadra zarządzająca i pedagogiczna.

Media: dziennikarze i przedstawiciele prasy, telewizji, radia, portali tematycznych, etc.

Dostawcy produktów i usług kierowanych bezpośrednio lub pośrednio do dzieci, chcący nawiązać kontakty z Wystawcami (podwykonawcy, dystrybutorzy, detaliści).

 

redNet Media

redNet Media należy do grupy redNet Property Group, która od 2001 roku jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań biznesowych dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce i za granicą.

Spółka redNet Media jest jednym z największych organizatorów targów nie związanym z jednym obiektem wystawienniczym. Specjalizuje się nie tylko w zakresie samej organizacji targów, ale również w marketingu wystawienniczym i usługach okołotargowych. Jest liderem wśród organizatorów targów mieszkaniowych. Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi DOM budowa remont aranżacja odbywają się w siedmiu miastach: Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Organizowane są w najnowocześniejszych obiektach targowych i gromadzą wszystkich lokalnych deweloperów, firmy budowlane i wykończeniowe, producentów i importerów elementów wyposażenia wnętrz, banki, przedstawicieli finansowych oraz projektantów wnętrz i ogrodów.

Od ośmiu lat z powodzeniem i dużymi sukcesami zorganizowaliśmy ponad 150 imprez targowych rynku nieruchomości. Przy każdej kolejnej edycji proponujemy wystawcom najlepsze produkty targowe, a zwiedzającym coraz to nowsze atrakcje. Tworzymy nowe standardy oraz rozwiązania docenione przez odbiorców naszych usług. W roku 2011 dokonaliśmy rebrandingu i stworzyliśmy nowy znak określający naszą markę. Logo Targi redNet oraz nowa szata graficzna zostały przyjęte bardzo pozytywnie.

Długoletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, pozwoliło nam na rozwój i poszerzenie działalności o zupełnie nowe branże. Rozpoczęte zostały przygotowania, a następnie sprzedaż produktów Targów Przedszkolaka. Początkowo we współpracy z firmą EXPO4U, a od 2012 wyłącznie w ramach struktury spółki redNet Media.

Obserwując rynek oraz odpowiadając na jego zapotrzebowanie w 2013 roku redNet Media poszerza swoją ofertę o Targi DOM budowa remont aranżacja.

Dane kotaktowe:

redNet Media Sp. z o.o.
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa
NIP: 632-19-28-737

tel.: (+48 22) 31 87 200
fax: (+48 22) 31 87 210
biuro@rednetmedia.pl
targirednet.pl

 

 

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Aby ułatwić  zwiedzającym dojazd na Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów SKM uruchomiła bezpłatny przejazd do hali Amber Expo. Ze stacji Gdańsk Główny będzie można szybko i bezpłatnie dotrzeć do stacji Stadion Expo.

Samochodem

Centrum Amber Expo znajduje się w gdańskiej dzielnicy Letniewo w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu piłkarskiego PGE Arena. Hala znajduje się w niewielkiej odległości od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz na trasie autostrady A-1 łączącej Port Gdański z południem Europy. Poszukując drogi dojazdowej samochodem skorzystaj ze strony http://mapy.google.pl

Pociągiem

Aby ułatwić  zwiedzającym dojazd na Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów SKM uruchomiła bezpłatny przejazd do hali Amber Expo. Ze stacji Gdańsk Główny będzie można szybko i bezpłatnie dotrzeć do stacji Stadion Expo.

Autobusem

Do Hali można dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej. Linie autobusowe, które umożliwiają najlepsze połączenie to:127, 139 i 199. Rozkład jazdy autobusów i tramwajów dostępny jest pod adresem: www.zkm.pl

 

Zakres branżowy:

Mama i Dziecko, Edukacja

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja