Wybierz język(polski)

Targi

Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2013

Miejsce: Kraków, ul. Centralna 41a Strona www: http://www.easyfairs.com/pl/
Od: 2013-10-02 Do: 2013-10-03 Godziny otwarcia: 9:30-16:00 Cena biletu wstępu: - zł

Miło nam powitać Państwa na piątej, jubileuszowej edycji Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2013– to impreza, która gromadzi dostawców i odbiorów rozwiązań do obróbki, magazynowana, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych.

Jednocześnie informujemy, iż po raz kolejny równolegle z targami SyMas 2013 odbędą się Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE 2013, dzięki czemu uzyskają Państwo dostęp do jeszcze szerszej oferty produktowej.

Nowością podczas tegorocznej edycji targów będzie STREFA ATEX, w której prezentowane będą rozwiązania i technologie przeciwwybuchowe.

Nie zabraknie również KONFERENCJI  poświęconej materiałom sypkim i masowym oraz tradycyjnie odbywających się na każdych targach formatu easyFairs® - bezpłatnych SEMINARIÓW learnShops™. W ramach odbywających się równolegle targów MAINTENANCE swoją kontynuację będzie miała również JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, która zadebiutowała podczas poprzedniej odsłony targów.

Targi SyMas 2013 pozwolą uzyskać wiedzę na temat najnowszych technologii, które zoptymalizują proces produkcji w Państwa zakładzie. Jest to szczególnie przydatne dla specjalistów branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, tworzyw sztucznych, budowlanej, rolniczej, metalowej, hutniczej, wydobywczej, transportowej i logistycznej, zagospodarowania odpadami czy energetycznej. Goście targowi uzyskają kompleksowy przegląd rynku, najświeższe informacje na temat dostępnych technologii i wiele użytecznych kontaktów biznesowych.

easyFairs

Nowy rodzaj targów

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Polsce, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Targi w Krakowie
Centralna 41a
31-586 Kraków

Aby znaleźć rozwiązania w zakresie poprawy efektywności, obniżenia kosztów i zwiększenia produktywności

SyMas 2013 to idealne miejsce aby spotkać dostawców, poznać najnowsze trendy oraz znaleźć rozwiązania problemów, z którym spotykają się Państwo na co dzień w zakładach produkcyjnych.


Aby w jednym miejscu, uzyskać kompleksowy przegląd tego, co rynek ma do zaoferowania w zakresie:

  • separatorów, sit i filtrów,
  • dozowania, ważenia i urządzeń pomiarowych,
  • mieszania i oddzielania,
  • transportu i sprzętu wewnętrznego i zewnętrznego,
  • bezpieczeństwa, środowiska i kontroli jakości,
  • magazynowania i przeładunku
  • transportu taśmowego.

Aby wzbogacić wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów

Targi SyMas i odbywające się przy nich seminaria learnShops™ i konferencje to również wyjątkowa okazja uzyskania cennych, praktycznych porad od wystawców i ekspertów w zakresie przetwarzania, przechowywania i transportu materiałów sypkich. Będzie można poznać nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale także sprawdzone metody i techniki potwierdzone wieloletnim doświadczeniem ekspertów z branży.

Aby szybko i oszczędnie zrobić dobry interes

Targi trwają dwa dni, a tym samym nie wymagają wielodniowych, kosztownych i czasochłonnych delegacji. Jednocześnie to wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z całością oferty i nawiązać ciekawe kontakty biznesowe.

Aby poczuć klimat magicznego Krakowa

Targi organizujemy w Krakowie - mieście, któremu niezmiennie towarzyszy atmosfera wymiany myśli i poglądów, dlatego też jest najlepszym miejscem  na tego typu spotkania.

Miejsce targów:

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

Do Krakowa można dostać się samolotem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II (www.krakowairport.pl), położony 11 km na zachód od centrum miasta. Kraków posiada bezpośrednie połączenia z następującymi miastami: Ateny, Dortmund, Madryd, Shannon, Belfast, Dublin, Mediolan, Stavanger, Bergen, Edynburg, Monachium, Sztokholm, Berlin, Forli, Nowy Jork, Birmingham, Frankfurt, Nottingham, Turyn, Bristol, Glasgow, Oslo, Wiedeń, Bruksela, Helsinki, Paryż, Warszawa, Leeds, Chicago, Liverpool, Praga, Kopenhaga, Londyn oraz Reykjavik.

Centrum wystawowe mieści się w Czyżynach, 10 minut jazdy samochodem od centrum Krakowa i 45 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II. Z lotniska można w wygodny sposób dotrzeć do centrum koleją. www.pkp.pl

Komunikacja miejska zapewnia dogodny dojazd do Centrum wystawowego. Linie tramwajowe które umożliwiają najlepsze połączenie to: 1, 14 i 22, natomiast autobusowe to 163 i 174. Należy wysiąść na przystanku Centralna. Dojazd tramwajem z dworca głównego PKP zajmuje 20-25 minut. www.mpk.krakow.pl

Zakres branżowy:

Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja