Wybierz język(polski)

Targi

Targi DOM - budowa, remont, aranżacja Łódź

Miejsce: Łódź, ul. Al. Politechniki 4 Strona www: http://tdm.rednetmedia.pl/
Od: 2013-02-02 Do: 2013-02-03 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: 10 zł

Targi DOM budowa remont aranżacja jest odpowiedzią na potrzeby branży budowlanej. Przygotowywana została przede wszystkim z myślą o osobach poszukujących projektu domu, materiałów niezbędnych do jego zbudowania, elementów wykończenia i wyposażenia, jak również działek, na których dom powstanie i dostawców mediów bez których nie będzie funkcjonował. Tu również będzie można znaleźć ofertę domów deweloperskich, gotowych całorocznych i sezonowych.

Mając ponad ośmioletnie doświadczenie w organizacji targów mieszkaniowych oraz szeroką wiedzę na temat nieruchomości, posiadając bezpośredni kontakt z deweloperami i innymi uczestnikami rynku, wsłuchując się w ich oraz osób odwiedzających nasze imprezy opinie, powołujemy do życia nowe targi ukierunkowane bezpośrednio na budownictwo.

Targi DOM budowa remont aranżacja to szansa dla uczestników rynku nieruchomości na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców i dotarcie do konkretnych klientów. Głównym założeniem tej imprezy jest umożliwienie Wystawcom bezpośredniego kontaktu z klientami i zwiększenie sprzedaży oferowanych przez nich produktów i usług, a Zwiedzającym ułatwienie procesu budowy domu, elementów do jego budowy, wykończenia i wyposażenia, poszerzenie ich wiedzy o nowinki techniczne i technologiczne oraz zaprezentowanie branżowych trendów

redNet Media

redNet Media należy do grupy redNet Property Group, która od 2001 roku jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań biznesowych dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce i za granicą.

Spółka redNet Media jest jednym z największych organizatorów targów nie związanym z jednym obiektem wystawienniczym. Specjalizuje się nie tylko w zakresie samej organizacji targów, ale również w marketingu wystawienniczym i usługach okołotargowych. Jest liderem wśród organizatorów targów mieszkaniowych. Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi DOM budowa remont aranżacja odbywają się w siedmiu miastach: Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Organizowane są w najnowocześniejszych obiektach targowych i gromadzą wszystkich lokalnych deweloperów, firmy budowlane i wykończeniowe, producentów i importerów elementów wyposażenia wnętrz, banki, przedstawicieli finansowych oraz projektantów wnętrz i ogrodów.

Od ośmiu lat z powodzeniem i dużymi sukcesami zorganizowaliśmy ponad 150 imprez targowych rynku nieruchomości. Przy każdej kolejnej edycji proponujemy wystawcom najlepsze produkty targowe, a zwiedzającym coraz to nowsze atrakcje. Tworzymy nowe standardy oraz rozwiązania docenione przez odbiorców naszych usług. W roku 2011 dokonaliśmy rebrandingu i stworzyliśmy nowy znak określający naszą markę. Logo Targi redNet oraz nowa szata graficzna zostały przyjęte bardzo pozytywnie.

Długoletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, pozwoliło nam na rozwój i poszerzenie działalności o zupełnie nowe branże. Rozpoczęte zostały przygotowania, a następnie sprzedaż produktów Targów Przedszkolaka. Początkowo we współpracy z firmą EXPO4U, a od 2012 wyłącznie w ramach struktury spółki redNet Media.

Obserwując rynek oraz odpowiadając na jego zapotrzebowanie w 2013 roku redNet Media poszerza swoją ofertę o Targi DOM budowa remont aranżacja.

Dane kotaktowe:

redNet Media Sp. z o.o.
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa
NIP: 632-19-28-737

tel.: (+48 22) 31 87 200
fax: (+48 22) 31 87 210
biuro@rednetmedia.pl
targirednet.pl

 

 

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
Al. Politechniki 4
93-590 Łódź

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ to wielofunkcyjny obiekt usytuowany w centrum Łodzi. Centralne położenie, na skrzyżowaniu dwóch największych węzłów komunikacyjnych A1 i A2.

Dworzec PKP: Łódź Kaliska (odległość: 3.0 km)

Dworzec PKS: Łódź Kaliska (odległość: 3.0 km)

Port lotniczy:    Łódź (odległość: 6.0 km)

Komunikacja miejska w Łodzi obsługiwana jest przez MPK – Łódź Sp. z o.o.

Pełen rozkład jazdy oraz siatka połączeń dostępna jest stronie http://www.mpk.lodz.pl

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja