Wybierz język(polski)

Targi

PACKAGING INNOVATIONS WARSZAWA 2013

Miejsce: Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 Strona www: http://www.easyfairs.com/pl/
Od: 2013-04-10 Do: 2013-04-11 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Współczesne opakowania nie tylko chronią produkt w procesie transportu i magazynowania, ale również są nośnikiem reklamy, intrygującym elementem, który zachęca do zakupu produktu. Estetycznie wykonane, a przy tym nieszablonowe opakowanie może niejednokrotnie podnieść wartość produktu. Dlatego też tak ważny jest jego dobór, a przez to zwiększenie siły oddziaływania na potencjalnego klienta.

Idea targów PACKAGING INNOVATIONS 2013 skoncentrowana jest więc na wszystkim co nowe, kreatywne i innowacyjne w branży opakowaniowej. Dołączcie Państwo do grupy odwiedzających i spotkajcie się z najbardziej kreatywnymi projektantami opakowań i etykiet oraz autorami najnowszych rozwiązań i technologii.

NOWOŚĆ!
Edycja 2013 zostanie wzbogacona o
STREFĘ OPAKOWAŃ LUKSUSOWYCH - LUXPACK

Gwarantujemy, że na targach PACKAGING INNOVATIONS 2013 znajdą Państwo najnowsze rozwiązania oraz szeroką ofertę wszelkiego rodzaju opakowań atrakcyjnych nie tylko pod względem wizualnym ale i technologicznym.

easyFairs

Nowy rodzaj targów

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Polsce, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Warszawskie Centrum EXPO XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Zakres branżowy:

Gastronomia, Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja