Wybierz język(polski)

Targi

NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2013 - Zimowe Targi Mieszkaniowe

Miejsce: Warszawa, ul. Łazienkowska 6a Strona www: http://www.targimieszkaniowe.pl
Od: 2013-11-22 Do: 2013-11-24 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

argi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, a Murator EXPO to niekwestionowany lider wśród organizatorów targów w Polsce. Zorganizowaliśmy dotychczas 41 edycji, co potwierdza naszą dobrą współpracę z firmami deweloperskimi, spółdzielniami mieszkaniowymi czy przedstawicielami branży kredytodawców.


Dbamy, by część wystawiennicza była odpowiednio uzupełniona programem merytorycznym: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami nt. rynku mieszkaniowego. Tradycyjnie w trakcie wykładów - i w tym roku - nie zabraknie dużej porcji wiedzy z dziedziny prawa, szczególnej uwadze polecane są zawsze spotkania poświęcone klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich, usuwaniu negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich czy ustawie deweloperskiej. Omówione zostaną także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Zainteresowani dowiedzą się jak korzystnie kupić mieszkanie u dewelopera, z fachowcem obejrzą nowe projekty deweloperskie w Warszawie. Przede wszystkim nie do przecenienia są spotkania z inspektorem nadzoru budowlanego, na których można poznać techniczne wskazówki pomagające w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania.
 
Targom towarzyszą wydarzenia branżowe: Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – wieloletni patron i partner merytoryczny Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE równolegle organizuje Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach dla pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomościami, rzeczoznawców, deweloperów, przedstawicieli branży ubezpieczeniowej.

Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach jest Partnerem organizowanego przy listopadowej edycji Targów - Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot. Udział w Forum dzięki partnerskiej współpracy: Murator EXPO i Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach zapewnia uczestnikom zdobycie dodatkowych godzin szkoleniowych potwierdzonych imiennym certyfikatem wystawionym przez Ministerstwo. W dwóch dotychczasowych edycjach Forum wzięło udział 600 zarządców nieruchomości.

Wszystkim czterem edycjom Targów towarzyszą Publiczne Debaty poświęcone bieżącym problemom rynku nieruchomości, gospodarzem debat jest Marek Wielgo dziennikarz Gazety Wyborczej. W poprzednim roku w trakcie debat: „prześwietlona” została przez prawników, deweloperów i ekspertów rynku nieruchomości ustawa deweloperska, wchodząca w życie z końcem kwietnia 2012; w kolejnej debacie omówiono pogorszenie koniunktury w branży i wpływ tego zjawiska na całą gospodarkę, zaś ostatniej edycji 2012 towarzyszyła dyskusja pod hasłem: Rodzina na swoim i Mieszkanie dla młodych, który z nich jest korzystniejszy dla potencjalnych nabywców z udziałem gościa specjalnego Piotra Stycznia, wiceministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej. 
 
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE są także miejscem prowadzenia i rozstrzygania inicjatyw społecznie potrzebnych. W ubiegłym roku Murator EXPO we współpracy z INTERNATIONAL SERVICE CHECK wdrożył nowatorski projekt badawczy przy zastosowaniu metody Mystery Shopping (Tajemniczy Klient). Badania jakości obsługi, przeprowadzone metodą Mystery Shopping (Tajemniczy Klient) zostały wykonane w czasie trzech kolejnych odsłon Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE (marzec, kwiecień, wrzesień). Badanie objęło 13 firm deweloperskich, wystawców kolejnych edycji Tragów Mieszkaniowych 2012, były to: Agroman, Bouygues Immobilier, Dantex Wola, Gant Development, JW Construction, Mak Dom Grupa Deweloperska, Pro Urba Invest, Robyg, Rogowski Development, Sokratesa Deveplopment, Triton Development, Victoria Dom oraz Yuniwersal Podlaski. Średni rezultat uzyskany przez wszystkich badanych wystawców wyniósł 81,1%, sześciu z nich osiągnęło wynik wyższy od przeciętnej. Klienci Testowi przyznali pracownikom zatrudnionym w targowych stoiskach ponad 89 punktów, zaś dostępność materiałów informacyjnych cenili na ponad 95 punktów. Laureatami badania zostały firmy: Bouygues Immobilier, Gant Development oraz Pro Urba Invest.
Murator EXPO Sp. z o.o.

 

Spółka Murator EXPO jest doświadczonym stołecznym organizatorem targów, wystaw i konferencji, jednym z liderów branży targowej w Polsce, zarówno pod względem liczby wystawców i zwiedzających, jak i jakości dostarczanych usług.

W 2014 roku firma Murator EXPO zorganizowała 15 imprez targowych i dwa plenery literackie, z udziałem ponad 200 tysięcy zwiedzających i 2 200 wystawców. Targi Murator EXPO mają bogatą i zróżnicowaną oprawę programową, towarzyszą im: wykłady, nieodpłatne porady specjalistów, seminaria, debaty i spotkania środowiskowe, dyskusje, warsztaty, animacje i pokazy.

W ofercie Murator EXPO są wydarzenia związane m.in. z:

  • sektorami: edukacja i kultura oraz podróże (Warszawskie Targi Książki, Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA, Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni, Miasteczko Literackie w Szczecinie, Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE),

  • branżą sportów wodnych i rekreacji (Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA
    w Warszawie, Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarski WIATR i WODA w Gdyni),

  • rynkiem nieruchomości mieszkaniowych (Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
    w Warszawie, Gdańsku, Gdyni i we Wrocławiu) oraz rynkiem rolno-budowlanym (Targi Rolno-Budowlane ROLEXPO).

Murator EXPO jest także wydawcą i administratorem serwisów internetowych me-mieszkania.pl - dla osób poszukujących mieszkań, domów czy apartamentów oraz waspar.pl - z ofertą branży sportów
i rekreacji na wodzie.

Na początku lutego 2015 roku firma Murator EXPO uruchomiła serwis internetowy biletynatargi.pl. Strona jest nowym narzędziem do internetowej sprzedaży biletów na targi. Służy również jako system do rejestracji targowych gości.

Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media - jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

 

Kalendarium Murator EXPO na rok 2015:

Uwaga! Organizator zastrzega możliwość zmian w kalendarium

 

07-08.02.2015
49. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Warszawie
Stadion Narodowy, Warszawa

 

07-08.02.2015
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 we Wrocławiu
Hala Stulecia, Wrocław

 

12-15.02.2015
27. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2015
Centrum Targowe ul. Marsa 56c, Warszawa

 

28.02-01.03.2015
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Gdańsku
ERGO Arena, Gdańsk

 

07-08.03.2015
50. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Warszawie
COS TORWAR, Warszawa

 

11-12.04.2015
51. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Warszawie
Stadion Narodowy, Warszawa

 

14-17.05.2015
6. Warszawskie Targi Książki 2015
9. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2015
Stadion Narodowy, Warszawa

 

30.07-02.08.2015
10. Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarski WIATR i WODA na wodzie w Gdyni 2015
Marina Gdynia, Gdynia

 

31.07-02.08.2015
4. Nadmorski Plener Czytelniczy 2015 w Gdyni
Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego
Gdynia

 

05-06.09.2015
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE w Gdyni 2015
Gdynia Arena, Gdynia

 

05-06.09.2015
52. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Warszawie
COS TORWAR, Warszawa

 

17-18.10.2015
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Gdańsku
Ergo Arena, Gdańsk

 

21-22.11.2015
53. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Warszawie
Stadion Narodowy, Warszawa

Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie Hala Widowiskowo-Sportowa „TORWAR”
Łazienkowska 6a
00-449 Warszawa

Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera? Czy kupowanie od deweloperów mieszkań będących w budowie jest bezpieczne? Jak zminimalizować ryzyko zakupu? Czy obowiązująca od blisko roku ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego zapewnia bezpieczeństwo? - tego zainteresowani dowiedzieli się na wiosennej edycji targów, z publicznej debaty, której gospodarzem był Marek Wielgo dziennikarz Gazety Wyborczej i jego goście: Paweł Kuglarz, kancelaria Wolf Theiss, Fundacja na Rzecz Kredytu Hipotecznego Katarzyna Kuniewicz, firma doradcza REAS Jarosław Jędrzyński, portal nieruchomości RynekPierwotny.com, Jacek Bielecki, Polski Związek Firm Deweloperskich. Zaś letniej edycji targów towarzyszyła debata pod hasłem: Ale… kupić mieszkanie, czy nająć? W debacie wzięli udział: Marta Kosińska, ekspert serwisu nieruchomościowego szybko.pl oraz Bartosz Turek, analityk rynku nieruchomości Home Broker.

Bogatej ofercie wystawców towarzyszył szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. W trakcie wykładów nie zabrakło dużej porcji wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane były spotkania poświęcone zagadnieniu hipoteki (pojęcie, ustrój, znaczenie w obrocie prawnym) oraz klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich czy rozliczeniom podatkowym przy zakupie, sprzedaży i najmie nieruchomości. Przede wszystkim jednak nie do przecenienia były spotkania z inspektorem nadzoru budowlanego, na których można było poznać techniczne wskazówki pomagające w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera. W czasie warsztatów architekci wnętrz i styliści podpowiadali jak zaprojektować wnętrze swojego mieszkania, podsuwali pomysły wykorzystania koloru i światła we wnętrzach, zapraszali do wspólnego tworzenia oryginalnych dekoracji do domu.

W Strefie Porad na potrzebujących czekał sztab konsultantów. Funkcjonowały punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżowali własny dom czy mieszkanie, dostosowywali do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można było uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym. Wycenę nieruchomości bezpłatnie oferowali na targach biegli z Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych

Samochodem

Jadąc samochodem należy kierować się w kierunku ulic Czerniakowskiej lub Trasy Łazienkowskiej. Jadąc od Centrum Trasą Łazienkowską na moście należy zjechać na kierunek Wilanów a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo – Łazienkowską.

Metrem

Poruszając się metrem należy wysiąść na stacji Politechnika, a następnie przesiąść się w autobus numer 138, 151, 182, 188, 155, 171, 185 jadący w kierunku Ostrobramskiej lub Wilanowa.

Tramwajem

Korzystając z tramwaju należy wysiąść na ul. Puławskiej na przystanku najbliżej zlokalizowanym przy Trasie Łazienkowskiej. Następnie należy przesiąść się w autobus jadący w kierunku Wilanowa i wysiąść na przystanku przy Torwarze. Rozkład jazdy tramwajów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Autobusem

Numery autobusów dojeżdżających do Torwaru i w bezpośrednie sąsiedztwo Torwaru: 138, 151, 182, 188, 155, 171, 185, 159.

Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

 Parking

 Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na parkingowych wokół terenów COS TORWAR, zapraszamy do skorzystania z odpłatnego parkingu znajdującego się na obiekcie PESI ARENA.

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Deweloperzy, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja