Wybierz język(polski)

Targi

Mieszkanie Dom Ogród 2018

Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11 Strona www: http://www.targimdo.pl
Od: 2018-04-21 Do: 2018-04-22 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: 10 zł

Już w kwietniu 2018 roku, w dwóch perspektywicznych regionach Polski, pod kątem budownictwa mieszkaniowego i biurowego, rozpoczną się nowe targi – MDO Mieszkanie, Dom, Ogród, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zarówno woj. małopolskie jak i pomorskie charakteryzują się znakomitą dynamiką wzrostu inwestycji budowlanych. Jak podaje GUS, w okresie styczeń – maj 2017 roku, w woj. małopolskim wzrost pozwoleń na budowę domów i mieszkań (rok do roku) wyniósł aż 65%. Z kolei w woj. pomorskim wzrost realizowanych inwestycji wyniósł 58% (również rok do roku). Należy się zatem spodziewać dużego zainteresowania materiałami budowlanymi oraz wyposażeniem wnętrz wśród inwestorów indywidualnych, a także usługami świadczonymi przez firmy wykończeniowe czy biura projektowe. To właśnie dla tych grup przygotowujemy te wyjątkowe, regionalne targi nowoczesnego budownictwa, innowacyjnych rozwiązań i wiedzy na temat najnowszych dostępnych technologii budowlanych.

Targi MDO to doskonała okazja, aby przybliżyć odbiorcy końcowemu, ale także lokalnym wykonawcom, architektom i projektantom, najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, charakteryzujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych. Poszerzeniu wiedzy służyć będą z kolei interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów, którzy wskażą prawidłowe sposoby montażu i walory użytkowe prezentowanych produktów.

Targi służyć będą jednak przede wszystkim nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i wzmacnianiu świadomości oraz pozycji marki wśród potencjalnych klientów. Pomóc w osiągnięciu tego celu mogą na przykład specjalne ceny targowe, konkursy z nagrodami, dodatkowe atrakcje bądź vouchery rabatowe, które będzie można zrealizować w lokalnych, współpracujących centrach dystrybucyjnych.

Świetnie sprawdzi się z pewnością kompleksowa usługa od A do Z, zakup, transport oraz wykonanie zlecenia przez rekomendowaną firmę wykończeniową. Pomysłów na przyciągnięcie uwagi klientów jest niezliczenie wiele, a wszystkie będzie można zaprezentować podczas targów MDO już w kwietniu przyszłego roku!

Zapraszamy do udziału w Targach MDO Mieszkanie, Dom i Ogród!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 60 % udziałów w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

W roku 2012 w ponad 80 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział niemal 11 tys. wystawców, w tym około 3 tys. gości zagranicznych.

W roku 2012 imprezy targowe odwiedziło ponad 505 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. Przyjmując, że odwiedzający MTP goście podejmują średnio 5 kontaktów biznesowych możemy szacować, że w roku 2012 MTP zapewniły swoim zwiedzającym powyżej 5 milionów kontaktów biznesowych.

MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Targi Poznańskie dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną - posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego) oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Usytuowane na terenie MTP Poznań Congress Center to największy obiekt konferencyjny w Polsce i miejsce prestiżowych spotkań. W grudniu 2008 r. odbył się tu światowy szczyt klimatyczny ONZ - COP14 (XIV Konferencja Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu), w którym uczestniczyło ponad 12 tys. gości ze 189 krajów świata. Najwyższa jakość organizacyjna MTP została doceniona przez  przedstawicieli ONZ, rządu RP oraz uczestników wydarzenia. Na przełomie 2009/2010 gościliśmy natomiast na naszym terenie uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, na które przybyło 30 tys. osób z 50 krajów świata.

W 2012 roku Poznań Congress Center oddało do użytku jedną z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo-konferencyjnych w Polsce. Sala Ziemi może pomieścić 2000 osób i jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny pozwalający na organizację zarówno koncertów światowej sławy gwiazd, jak i profesjonalnych wydarzeń biznesowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się m.in. tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i inne.

Amber Expo
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja