Wybierz język(polski)

Targi

Międzynarodowe Targi Turystyczne MTT Wrocław 2013

Miejsce: Wrocław, ul. Wystawowa 1 Strona www: http://www.mttwroclaw.pl/pl/
Od: 2013-04-05 Do: 2013-04-07 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

5-7 kwietnia – to data jubileuszowej, V edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych WROCŁAW 2013. Gościem specjalnym będzie Beata Pawlikowska. Na stoisku National Geographic będzie można kupić bestsellerowe książki tej autorki.

Stałym punktem programu będzie Festiwal Podróżników (swój udział potwierdziła m.in. Olga Morawska) oraz Festiwal Kulinarny, który ma już swoich wiernych fanów. Nowością będzie np. Akademia Nikona, czyli profesjonalne warsztaty fotograficzne.

Atrakcje przewidziane dla dzieci to m.in. Planetarium Bajkonur, Humanitarium i Jack\\\'s City, czyli miasteczko westernowe. Będą także warsztaty łowickie i survivalowe (nie tylko dla najmłodszych).

Kluczowi będą jednak wystawcy, którzy podsuną pomysły na wycieczki we wszystkie zakątki świata. Z okazji piątych urodzin targów już planują specjalne ceny.

Organizatorzy zapewniają, że drobiazgowo opracowują program, tak by każdy znalazł dla siebie coś specjalnego.

Zapraszamy na www.mttwroclaw.pl.

Evento S.A.

Klawiatura to takie magiczne urządzenie pozwalające napisać wszystko…. że nasze doświadczenie gwarantuje sukces naszym klientom… że projektujemy kompleksowo od A do Z… że niszczymy konwencje i że w naszym biurze jest prąd i przez szybę wpadają promie słoneczne a nasz boss ma w swojej willi słonia w karafce. Jak mówi prawo Erwina Schrödingera, jednego z najbardziej cenionych fizyków „wszystko jest prawdą w nieskończonym wszechświecie” – i tego się trzymajmy.


W naszej agencji kierujemy się prawem: \"Dajcie nam projekt a poruszymy świat\".


Naszą kreatywność i indywidualne podejście do każdego projektu pokazaliśmy podczas organizacji Międzynarodowych Targów Turystycznych, które już od 5 lat przyciągają do stolicy Dolnego Śląska setki wystawców i odwiedzających. Jesteśmy autorami powrotu wielkiej motoryzacji do Wrocławia, gdzie podczas Auto Show 2012 zgromadziliśmy w Hali Stulecia 100 aut i prawie 10 tysięcy odwiedzających.

Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1
51-618 Wrocław

Samochodem

Jadąc samochodem w mieście należy kierować się na Warszawę i po przekroczeniu Mostu Grunwaldzkiego skręcić w prawo w ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, po około kilometrze skręcić w prawo na Most Zwierzyniecki i 500m za mostem po lewej stronie zobaczymy kompleks Hali Stulecia.

Jadąc samochodem z Poznania należy kierować się na centrum, skąd obrać kierunek Warszawa. Po przekroczeniu Mostu Grunwaldzkiego skręcić w prawo w ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, po około kilometrze skręcamy w prawo na Most Zwierzyniecki i 500m za mostem po lewej stronie zobaczymy kompleks Hali Stulecia.

Jadąc samochodem z Warszawy, należy jechać przez miasto obierając kierunek Kraków i na Placu Grunwaldzkim skręcić w lewo - kierunek Oława. Po około kilometrze dojedziemy do Mostu Zwierzynieckiego i podobnie po 500m po lewej stronie mamy Halę Stulecia.

Tramwajem

Do Hali Stulecia można dojechać tramwajami nr 1, 2, 4, 10 (nr 2 i 4 zatrzymują się koło dworca PKP/PKS).

Autobusem

Do Hali Stulecia można dojechać autobusami miejskimi 115, 139, 145, 146, E (nr 145 i 146 zatrzymują się koło dworca PKP/PKS).

Zakres branżowy:

Sport i Turystyka

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja