Wybierz język(polski)

Targi

Międzyplanetarne Targi Ślubne 2017

Miejsce: Katowice, ul. Al. Korfantego 35 Strona www: https://www.targislubne.pl/
Od: 2017-02-05 Do: 2017-02-05 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: 20 zł

Co roku zimową edycję Targów Ślubnych w Katowicach odwiedza od 5 do 8 tys. osób - głównie narzeczonych!

Już od 15 lat! Największa tego typu impreza w Polsce! Blisko 300 stoisk ślubno-weselnych, kilkadziesiąt limuzyn ślubnych, prezentacje zespołów weselnych, pokazy mody ślubnej na dużej scenie, degustacje potraw i słodkości, fotografia ślubna, fotobudki, florystyka, zaproszenia ślubne, restauracje i lokale, moda damska i męska, jubilerzy i wiele innych stoisk. Mnóstwo nagród dla narzeczonych, w tym suknie ślubne, obrączki, bony na usługi...

Po 13 edycjach zorganizowanych w całym obiekcie Spodka (płyta główna i antresole) na powierzchni ok 5 tys m2, w zeszłym roku skorzystaliśmy z nowego obiektu wybudowanego przy Spodku, czyli Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Wszystko odbyło się w jednym miejscu - bez kluczenia po korytarzach. Wszystkie limuzyny wjechały do środka hali. I co najważniejsze - mieliśmy prawie dwukrotnie większą powierzchnię wystawienniczą, bezpłatne parkingi, bezpłatne szatnie.

MCK to nowoczesny, komfortowy obiekt zaprojektowany na takie imprezy jak nasza. Targi Ślubne w katowickim Spodku weszły na wyższy poziom. Będziemy tam także w tym roku!

Zapraszamy do zapoznania się z programem XV Międzyplanetarnych Targów Ślubnych: www.targislubne.pl/katowice-program

Informacje praktyczne oraz możliwość zakupienia biletów znajdziecie Państwo pod linkiem: www.targislubne.pl/katowice-informacje-praktyczne

Przygotowaliśmy liczne konkursy, w których główną nagrodą jest bon na suknię ślubną. Po szczegóły zapraszamy na: www.targislubne.pl/katowice-konkursy

Dodatkowo każda odwiedzająca nas para otrzyma "Informator Ślubno-Weselny", w którym zamieszczamy spis wszystkich wystawców oraz udzielanych przez nich rabatów.

Targi Ślubne

Nasza firma istnieje od 1990 roku. Jesteśmy pierwszym i największym organizatorem Targów Ślubnych w Polsce. Pierwsze Targi Ślubne zorganizowaliśmy w 1998 roku i w ciągu tych  lat odbyło sie już ponad 150 imprez w kilkunastu miastach.

Targi ślubne od początku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Współpracuje z nami kilka tysięcy firm ślubno - weselnych. W ciągu jednego sezonu nasze imprezy odwiedza kilkanaście tysięcy przyszłych par młodych.

Organizowane przez nas Targi Ślubne odbywają się w okresie od listopada do lutego - tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubno - weselnego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej do przedstawienia oferty swoim potencjalnym klientom. Targi dają możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, zapoznania się z najnowszymi trendami i podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele a także skorzystania z rad ekspertów.

Firmy przygotowują specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach reklamowych. Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne ale i również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknie ślubne, sesje fotograficzne czy inne usługi.

Do prowadzenia imprez zatrudniamy sprawdzonych prezenterów. Pojawiają się u nas również celebryci i gwiazdy tv.

W poprzednich latach gościliśmy min Krzyztofa Ibisza, Tomasza Kammela, Kubę Wesołowskiego, Grzegorza Stasiaka, Sebastiana Wątrobą, uczestników i zwycięzców znanych programów telewizyjnych, takich wykonawców jak Bayer Full, aktorów spektaklu "Romeo i Julia" i wielu innych. Na stałe współpracujemy z Biurem MIss Polski. Wielokrotnie gościliśmy aktualne MISS Polski. To na naszej scenie pierwszy raz w historii spotkały się Miss Polski i Miss Polonia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych imprez. Sprawdzony od lat organizator nie pozwoli sobie na to aby Państwa niedziela została zmarnowana :)

Hala „SPODEK”
Al. Korfantego 35
40-005 Katowice

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja