Wybierz język(polski)

Targi

Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD 2013

Miejsce: Wrocław, ul. Wystawowa 1 Strona www: www.halastulecia.pl/tarbud
Od: 2013-03-22 Do: 2013-03-24 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD, które odbędą się 22-24 marca 2013 r.

Przez trzy dni Hala Stulecia zgromadzi setki producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz przedstawicieli instytucji finansujących budownictwo.

Dotychczasowa formuła targów zostanie poszerzona o branże pokrewne – m.in. projektowanie ogrodów i małej architektury, design i aranżacje wnętrz, oświetlenie i wykończenie domów.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo HALA LUDOWA

Kompleks Hali Stulecia to wielofunkcyjna przestrzeń położona w malowniczym krajobrazie Parku Szczytnickiego. Na jej powierzchnię składa się historyczny budynek Hali Stulecia z Iglicą i przyległym do niej placem, Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), zabytkowa Pergola okalająca największą w Polsce multimedialną fontannę oraz tereny zielone.

Hala Stulecia stała się jednym z najbardziej pożądanych miejsc przez organizatorów, największych wydarzeń o charakterze masowym, którzy cenią profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół . Od blisko stu lat spełnia oczekiwania organizatorów, mieszkańców i gości Wrocławia. Wpisanie jej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jest jednym z czynników, który sprawił, że kompleks stał się znaczącą wizytówką stolicy Dolnego Śląska na arenie międzynarodowej.

Dane kontaktowe:

WROCŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO
HALA LUDOWA SP. Z O.O.

ul. Wystawowa 1
51-618 WROCŁAW

info@halastulecia.pl

Sekretariat 71 347 51 50

Bilety 71 347 51 51

Faks 71 348 68 51

Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1
51-618 Wrocław

Samochodem

Jadąc samochodem w mieście należy kierować się na Warszawę i po przekroczeniu Mostu Grunwaldzkiego skręcić w prawo w ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, po około kilometrze skręcić w prawo na Most Zwierzyniecki i 500m za mostem po lewej stronie zobaczymy kompleks Hali Stulecia.

Jadąc samochodem z Poznania należy kierować się na centrum, skąd obrać kierunek Warszawa. Po przekroczeniu Mostu Grunwaldzkiego skręcić w prawo w ul. Wybrzeże Wyspiańskiego, po około kilometrze skręcamy w prawo na Most Zwierzyniecki i 500m za mostem po lewej stronie zobaczymy kompleks Hali Stulecia.

Jadąc samochodem z Warszawy, należy jechać przez miasto obierając kierunek Kraków i na Placu Grunwaldzkim skręcić w lewo - kierunek Oława. Po około kilometrze dojedziemy do Mostu Zwierzynieckiego i podobnie po 500m po lewej stronie mamy Halę Stulecia.

Tramwajem

Do Hali Stulecia można dojechać tramwajami nr 1, 2, 4, 10 (nr 2 i 4 zatrzymują się koło dworca PKP/PKS).

Autobusem

Do Hali Stulecia można dojechać autobusami miejskimi 115, 139, 145, 146, E (nr 145 i 146 zatrzymują się koło dworca PKP/PKS).

XXVII Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD

XXVII Międzynarodowe Targi Budownictwa Tarbud dobiegły końca. Misją Targów było  stworzenie platformy spotkania pomiędzy producentami a ich potencjalnymi klientami.  Odpowiadając na potrzeby rynku i klientów rozszerzono dotychczasową formułę prezentacji o dodatkowe branże – projektowanie i aranżacja wnętrz oraz ogrodnictwo. Tarbud 2013 okazał się dużym sukcesem – 220 wystawców, dziesiątki atrakcji – pokazów, wykładów i konkursów oraz ponad 10 tysięcy odwiedzających potwierdziły status Tarbudu jako najważniejszej imprezy branży budowlanej w regionie. Zapraszamy na kolejną – jeszcze lepszą odsłonę Targów w 2014 roku.

Tradycją Targów są przeprowadzane co roku konkursy dla Wystawców. W tym roku, komisja pod przewodnictwem dr inż. Józefa Adamowskiego z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego z Politechniki Wrocławskiej przyznała nagrodę w kategorii „Wyróżniony Produkt” producentowi domów z drewna firmie MAKAOZ SERVICE, drugą nagrodę otrzymała firma INTERNORM GMBH za  okno pcv – ALUMINIUM KF 500, trzecia nagroda przypadła firmie TREMCO ILLBRUCK sp. z o. o. (wystawca PPHU „FIX” Joanna Frąckowiak) za  ILLBRUCK NOWO (montaż okna w ociepleniu). Wyróżnienie otrzymała firma Wiązary Burkietowicz S. J. Nagrody w kategorii Najlepsza aranżacja stoiska targowego”, przyznane przez Komisję pod przewodnictwem dr Urszuli Smazy- Gralak z Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa ASP we Wrocławiu otrzymały kolejno: PPHU „FIX” Joanna Frąckowiak (I nagroda), Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. dolnośląski oddział Handlowy we Wrocławiu (II nagroda), Panas Schody (III nagroda) oraz ABAKUS TEAM „Ziółkowski” (wyróżnienie).

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Deweloperzy, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja