Wybierz język(polski)

Targi

EXPOCHEM 2013

Miejsce: Katowice, ul. Al. Korfantego 35 Strona www: http://www.expochem.pl/
Od: 2013-02-28 Do: 2013-03-01 Godziny otwarcia: 10:00-16:00 Cena biletu wstępu: - zł

EXPOCHEM - Polska chemia potrzebuje targów!

  • Miejsca, gdzie przemysł chemiczny i jego partnerzy będą u siebie.
  • Targów, które są nie tylko miejscem prezentacji osiągnięć przemysłu chemicznego, ale przede wszystkim forum, na którym prezentują swoją ofertę firmy - dostawcy surowców, technologii i aparatury, bez których przemysł chemiczny nie mógłby prawidłowo funkcjonować.
  • Targów, które będą pokazywać nowe technologie infrastrukturalne, logistyczne, rozwiązania dla ochrony środowiska i możliwości współpracy przemysłu chemicznego z palcówkami naukowo-badawczymi.
  • Forum dyskusji i spotkań środowisk gospodarczych, firm i instytucji mających wpływ na strategię i kierunki rozwoju, konsolidacji oraz inwestycji na rzecz rozwoju przemysłu chemicznego.

 

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Zarząd Targów Warszawskich SA jest jednym z największych niezależnych operatorów targów w Warszawie. Firma działa na rynku wystawienniczym od 1991 roku.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie promocji gospodarczej. Realizujemy we współpracy z administracją, stowarzyszeniami branżowymi, izbami gospodarczymi targi, wystawy konferencje , misje gospodarcze., public relations, wszystkie projekty mające charakter b2b. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak gospodarka morska, przemysł stoczniowy, rynków chemikaliów, gazu, ropy naftowej, kapitału i finansów, obrony narodowej i bezpieczeństwa granic, stomatologii.

Realizujemy projekty dla   klientów polskich, zagranicznych , jak również pracujemy na zlecenia zagranicznych agend rządowych. Nasze ostatnie projekty obejmują między innymi duże wystawy dla Korei i Tajlandii prezentujące ich kraj i gospodarkę .

Zarząd Targów Warszawskich SA organizuje w kraju 19 imprez branżowych i specjalistycznych odbywających się co roku, głównie w salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w tym TWOJE PIENIĄDZE, COIN EXPO, FRANCHISE EXPO, GEOLOGIA, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA OBRONY KRAJU, ZOOMARKET, WYSTAWA WYNALAZKÓW I INNOWACJI - IWIS i DENTEXPO.

Organizujemy także największe w tej części Europy targi przemysłu stoczniowego w Gdańsku – BALTEXPO, targi w Katowicach – EXPOCHEM i Śląskie Targi Stomatologiczne oraz konferencję i wystawę stomatologiczną  w Szczecinie – DENTEXPO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez- (większość wystaw w Pałacu Kultury i Nauki - w tym największe w historii budynku ) - jesteśmy partnerem, który spełnia oczekiwania klienta.

Zarząd Targów Warszawskich wykonuje co roku od 6 do 8 tysięcy metrów kwadratowych indywidualnej zabudowy wystawienniczej.

Proponujemy nowoczesną aranżację przestrzeni z wykorzystaniem najnowszych systemów konstrukcyjnych dających nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni. Ekspozycje o charakterze autorskim, śmiałej i interesującej kompozycji podkreślą rangę oraz prestiż Państwa firmy.

Nasz zespół projektowy to doświadczeni i wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych imprezach specjaliści. Zarząd Targów Warszawskich S.A. stawia do Państwa dyspozycji kompetentny zespół profesjonalistów, który rzetelnie i kompleksowo, będzie służył radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z realizacją przedsięwzięcia. Z doświadczenia wiemy, że fachowe doradztwo i usługi z jednego źródła to dla naszych klientów wygoda, oszczędność i gwarancja wykonania usługi na oczekiwanym poziomie. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujecie, a nasi przedstawiciele i współpracownicy  będą wspierać Wasze wysiłki na rynkach, które są dla Ciebie ważne.

Hala „SPODEK”
Al. Korfantego 35
40-005 Katowice

Spodek zlokalizowany jest w centrum Katowic, przy rondzie im.gen. Jerzego Ziętka, łączącym drogę krajową 79 z Aleją W. Korfantego. Obiekt jest doskonale skomunikowany z lotniskiem w Pyrzowicach i pobliskim dworcem kolejowym i autobusowym w Katowicach.

Zakres branżowy:

Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja