Wybierz język(polski)

Targi

Europejskie Targi Pracy WorkExpo oraz Targi Szkoleń

Miejsce: Rzeszów, ul. Podpromie 12 Strona www: -
Od: 2014-10-16 Do: 2014-10-16 Godziny otwarcia: - Cena biletu wstępu: - zł

Ideą przewodnią Europejskich Targów Pracy WorkExpo jest stworzenie płaszczyzny, na której pracodawcy i osoby zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub praktyk będą mogły skonfrontować wzajemne oczekiwania i wymagania. Uczestnicząc w imprezie firma otrzymuje kompleksowe narzędzie rekrutacyjne oraz szansę kreowania swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy. Natomiast osoby bezrobotne, studenci i absolwenci różnego typu szkół mają możliwość znalezienia zatrudnienia na krajowym i europejskim rynku pracy poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcami krajowymi i zagranicznymi, doradcami Europejskiej Sieci Pośrednictwa Pracy, agencjami zatrudnienia oraz innymi instytucjami działającymi na rynku pracy.

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie jest największym organizatorem targów na Podkarpaciu. Podstawową jej działalnością jest organizacja imprez wystawienniczych w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie, gdzie również ma swoją siedzibę.

MTR powstało w 2004 r. jako kontynuacja działalności wystawienniczej prowadzonej w latach wcześniejszych przez firmę InterRES International Fair Sp. z o.o. na podstawie umowy i porozumienia zawartego pomiędzy podmiotami. To właśnie w 2004 r., z uwagi na duże zainteresowanie ze strony firm, została wprowadzona druga edycja targów budownictwa. Impreza ta była inauguracją działalności Międzynarodowych Targów Rzeszowskich, których nazwa nawiązuje do standardów używanych w całej Polsce.

Począwszy od 2005 r. nastąpił dynamiczny rozwój imprez wystawienniczych organizowanych przez MTR. Firma wprowadziła nowe przedsięwzięcia, których obecnie realizuje łącznie 12 (Międzynarodowe Targi Pracy “WORK EXPO”, Targi Motoryzacyjne AUTO MOTO SALON, Targi Motoryzacyjne AUTO MOTO SERWIS, Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów “EXPO DOM” – edycja wiosenna i jesienna, Podkarpackie Targi Nieruchomości – edycja wiosenna i jesienna, Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej “INSTAL MASTER”, Międzynarodowe Targi Turystyki – Promocja Regionów, Podkarpackie Targi Edukacyjne “EduSalon”, Podkarpackie Targi Ślubne “WEDDING LIVE”, Targi Szkoleń) oraz kilka w kooperacji z innymi organizatorami. MTR wykonuje również usługi kompleksowej obsługi lub technicznej realizacji imprez wystawienniczych na zlecenie innych organizatorów z całej Polski, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, itp. Firma posiada własną zabudowę targową oraz dysponuje wielkopowierzchniowymi nośnikami reklamy zewnętrznej (billboardami) zlokalizowanymi przy głównych trasach wylotowych z Rzeszowa.

MTR z sukcesem organizuje targi w różnych branżach m.in. budowlanej, edukacyjnej, ślubnej. Największe targi organizowane przez MTR to wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, która jest zaliczana do największych wydarzeń tej branży w Polsce, a w opinii wystawców uważana jest za najlepszą imprezę wystawienniczą „po tej stronie Wisły”.

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie z roku na rok dynamicznie się rozwijały. Podczas tej imprezy spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że co roku gościmy na nich ponad 300 wystawców i 20.000 zwiedzających. Jednak z uwagi na zbyt małą halę wystawową, nie dla wszystkich chętnych firm wystarcza miejsca.

W skali roku w imprezach wystawienniczych organizowanych przez MTR oraz partnerów udział bierze ponad 1200 firm z kraju i z zagranicy, a liczba zwiedzających sięga ponad 80.000.

MTR jest również organizatorem prestiżowego konkursu pn. AGRO POLSKA o zasięgu ogólnopolskim, nad którym począwszy od pierwszej edycji honorowy patronat sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem Konkursu jest promocja wysokiej jakości produktów przetwórstwa rolno-spożywczego opartego na polskich recepturach, technologiach i surowcach krajowych. Promocja produktów estetycznie opakowanych, wyróżniających się walorami jakościowymi, zdrowotnymi i smakowymi. Celem jest również upowszechnienie działań na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku produktów polskich dla zwiększenia zainteresowania konsumentów oraz ułatwienie wyboru wyrobów jakościowo najlepszych, kreowanie swoistego patriotyzmu lokalnego. Jest to ważny element promocji dla firm polskich, w tym regionalnych i lokalnych producentów.

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie nieustannie się rozwijają i sukcesywnie wprowadzają nowe imprezy branżowe. Podejmując się nowych przedsięwzięć MTR stara się odpowiedzieć na zapotrzebowanie pojawiające się w regionie. Głównym założeniem strategii rozwoju firmy jest utworzenie liczącego się ośrodka wystawowego w południowo-wschodniej części Polski i tym samym ugruntowanie silnej pozycji Rzeszowa na targowej mapie kraju. Kluczowe dla realizacji tego celu byłoby powstanie obiektu targowo-wystawienniczego.

Organizowane przez MTR imprezy odbywają się przy współpracy i pod patronatem władz centralnych i regionalnych. Wykorzystując położenie geograficzne Rzeszowa, jako stolicy Podkarpacia, MTR przy realizacji przedsięwzięć wystawienniczych prowadzi intensywne działania promocyjne i marketingowe na rynkach naszych najbliższych sąsiadów (Słowacja, Ukraina). Wśród zagranicznych partnerów Firmy znajdują się m.in. Agentura BOCATIUS (Słowacja), Asocjacja Międzynarodowej Integracji i Poparcia Rozwoju w Biznesie (Ukraina) oraz Targi Lwowskie – firma Gal-Expo S.A. (Ukraina).

Wykorzystując wspomniane wcześniej atuty (m.in. bliskość rynków Ukrainy i Słowacji) oraz współpracę z władzami regionalnymi, firmami i organizacjami działającymi na Podkarpaciu, jesteśmy w stanie organizować duże przedsięwzięcia o charakterze międzynarodowym, które z powodzeniem mogą konkurować z największymi tego typu w Polsce i Europie, co może mieć ogromny wpływ na rozwój i promocję naszego miasta i regionu.

Dane kontaktowe:

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
ul. PCK 2/24, 35-060 Rzeszów

Biuro: 17 850 75 99
Fax. 17 850 75 98
e-mail: biuro@targirzeszowskie.pl

 

Hala Podpromie
Podpromie 12
35-302 Rzeszów

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja