Wybierz język(polski)

Targi

EKOstyl 2017

Miejsce: Bielsko-Biała, ul. Karbowa 26 Strona www: http://www.targibielskie.pl/ekostyl2017
Od: 2017-11-24 Do: 2017-11-26 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: - zł

DLA WSZYSTKICH, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich, chcą poprawić jakość życia. Można nie tylko zobaczyć – ale przede wszystkim ZAKUPIĆ bezpośrednio u producentów wiele cennych dla zdrowia produktów.

Przewidujemy udział ok. 250 firm i 7000 gości odwiedzających targi.

    • Rynek żywności ekologicznej,  a także produktów i usług prozdrowotnych w Polsce wciąż rośnie. Eksperci zakładają, że w 2017 roku wartość tego rynku może wzrosnąć nawet o 25 %. Polscy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi tego, że właściwa dieta,  suplementacja  i regularny ruch są gwarantami zdrowia  i lepszego samopoczucia.
    • Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.
    • Atrakcyjne warunki udziału - 10% rabatu na stoisko targowe do 31.08.2017 r.

Tradycyjnie bielskim targom towarzyszą   konferencje i  wykłady o najnowszych osiągnięciach i wydarzeniach światowych w tej branży z udziałem wybitnych ekspertów  i  autorytetów. Warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!

Zachęcamy Państwa do współpracy, gwarantujemy wszechstronną pomoc przy organizacji Waszego udziału w tym wydarzeniu!

Astra Biuro Promocji i Wystaw

Biuro Promocji i Wystaw ASTRA zostało uhonorowane nagrodą w formie statuetki przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w uznaniu zasług w promocji polskiego budownictwa oraz otrzymało Złoty Kask z diamentem za całokształt działalności od Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Organizacja targów, wystaw, konferencji i spotkań biznesowych jest głównym kierunkiem działania naszej firmy, obecnej na rynku od 1991 roku.

Specjalizujemy się w organizowaniu międzynarodowych targów budownictwa w regionie trans granicznym polsko-czesko –słowackim, targów budowlanych w Tychach oraz targów branżowych – edukacyjnych oraz targów nieruchomości . Umożliwiamy pozyskiwanie nowych kontaktów, a w konsekwencji budowaniu więzi biznesowych i zaufania partnerów.

Wspomagamy działania promocyjne polskich firm na rynkach zagranicznych poprzez udział w w targach zagranicznych, misjach gospodarczych i wyjazd studialnych. Pomagamy pozyskiwać dofinansowane z funduszy unijnych.

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę i organizację, solidność i terminowość.

Naszymi partnerami są Izby Przemysłowo-Handlowe z Ostrawy, Żyliny i Kijowa.

Współpracujemy z ośrodkami targowymi w Pradze, Doniecku, Kijowie i Ostrawie.

Hala Wystawiennicza pod Dębowcem
Karbowa 26
43-300 Bielsko-Biała

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja