Wybierz język(polski)

Targi

3-cie Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej

Miejsce: Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 Strona www: http://www.renexpo-warsaw.com
Od: 2013-10-16 Do: 2013-10-17 Godziny otwarcia: 9:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Platforma Energii Odnawialnej w Polsce

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju.

Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości.

RENEXPO® Poland okazało się stosunkowo dużym sukcesem, w 2012 roku gościliśmy 95 wystawców (40% międzynarodowych), ponad 3.600 odwiedzających, ponad 950 uczestników konferencji i ponad 350 uczestników forów.

Zapewnienie “know how” i możliwości budowania sieci kontaktów

Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaiice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża i miejse prognozowalnia rozwoju energii jutra.

Specjalistyczne konferencje odbywające się równolegle do targów, to miejsce gdzie krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy i firmy prezentują tendencje, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach.

Sieć kontaktów, jaką rozbudowaliśmy podczas organizacji naszych targów jest rozległa i wciąż się poszerza. Do sukcesu imprezy przyczyniają się znani w branży zarówno krajowi jak i międzynarodowi partnerzy.

International Business Matching to oferowane przez nas pośrednictwo w szukaniu partnerów biznesowych.

REECO Poland Sp. z o. o.

REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z siedzibą w Niemczech i filiami w Salzburg/Austria, Bruksela/Belgia, Warszawa/Polska, Budapeszt/ Węgry i Arad w Rumunii. Od 1997 roku około 50.000 Ekspertów z 70 krajów uczestniczyło w targach i konferencjach organizowanych przez REECO.

Warszawskie Centrum EXPO XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Centrum wystawowe EXPO XXI mieści się w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, 3 km od centrum miasta i Dworca Centralnego.

Do Warszawy można dostać się samolotem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina  (www.lotnisko-chopina.pl), położony jest 10 km od miejsca wystawy.

Najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem dostania się z lotniska na hale targowe jest skorzystanie z usług taxi.

Osobom preferującym tańszą formę podróży proponujemy skorzystanie z transportu publicznego. Zarówno linie autobusowe nr 175 jak i 188 oraz Mazowieckie Koleje Miejskie dowiozą Państwa do centrum miasta.

Zakres branżowy:

Technologia, Wielobranżowa

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja