Wybierz język(polski)

Wszystko dla domu i ogrodu!

Zbliża się wiosna, a wraz z nią plany budowlano-remontowe Polaków. Wybór odpowiednich materiałów, czy firm wykonawczych wiąże się przeważnie z niemałym stresem oraz poświęceniem czasu inwestora. Dlatego też warto pomyśleć o optymalizacji wyborów i udać się w miejsce, w którym w jednym czasie znaleźć można szeroki wachlarz ofert produktów i usług z interesującej nas branży. Takim miejscem na pewno będą tegoroczne Targi Lubdom, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Targach Lublin.

Targi Lubdom po raz drugi zaprezentują się w nowej odsłonie. Wzorem ubiegłorocznej edycji, obok tradycyjnej oferty z zakresu budownictwa konwencjonalnego, na targach znaleźć będzie można szereg firm specjalizujących się w architekturze, budownictwie energooszczędnym i nowoczesnych technologiach. Jednak nowa formuła targów, to przede wszystkim obecność ofert z zakresu wyposażenia wnętrz oraz ogrodnictwa. Osoby zainteresowane udoskonaleniem swoich czterech kątów będą mogły wybierać wśród ofert m.in. producentów stolarki otworowej (drzwi, okna), firm oferujących podłogi, meble, oświetlenie oraz dodatki i akcesoria (tekstylia, szkło, ceramika). Oferta dla ogrodu obejmie natomiast rośliny, architekturę ogrodową, technologie ogrodnicze, wyposażenie przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych oraz florystykę. Na Targach Lubdom nie zabraknie oczywiście tradycyjnej „budowlanki”. Swój udział na targach zapowiedzieli już producenci i dystrybutorzy produktów, takich jak m.in.: narzędzia, kostka brukowa, chemia budowlana, kominki, wyciągi, wentylacje, piece grzewcze, kotły, dachy, wiązania dachowe. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się także z nowoczesnymi rozwiązaniami dostępnymi obecnie w budownictwie (inteligentne budynki, budownictwo energooszczędne, fotowoltaika).

Podczas trzech dni targów swoją ofertę zaprezentuje niemal 200 wystawców, a ekspozycja obejmie dwie hale wystawiennicze.

Targi Lubdom to także liczne prelekcje i pokazy. W trakcie trwania wydarzenia będzie można zobaczyć m.in. pokazy przygotowane przez dekarzy oraz pokaz tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu.

Kooperacja branż

Wspólnie z Targami LUBDOM jak co roku odbędą się Targi Obróbki Drewna LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości. LUBDREW to profesjonalne wydarzenie B2B skierowane do specjalistów z branży drzewnej. Na Targi Mieszkań i Nieruchomości  zapraszamy natomiast wszystkich, którzy chcą posiadać własny dom czy mieszkanie, ale również osoby zainteresowanych inwestycjami w grunty, budynki czy lokale. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. W tym roku swoją ofertę zaprezentują wiodący deweloperzy, brokerzy, banki, pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Targi są również okazją do konsultacji ze specjalistami rynku nieruchomości.

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Targi Lublin S.A.,

Lublin, ul. Dworcowa 11

23 marca 2018 godz. 12.00 – 19.00

24 marca 2018 godz. 10.00 – 18.00

25 marca 2018 godz. 10.00 – 17.00

PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

Dodano: 2018-02-26

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja