Wybierz język(polski)

Przed nami 23. edycja Targów Budownictwa EXPO DOM

W dniach od 6-8 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie w branży budowlanej na Podkarpaciu – Targi Budownictwa, Nieruchomości, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów – EXPO DOM, którym towarzyszyć będzie Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY.

 

Firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie to największy organizator targów na Podkarpaciu. Jej podstawową działalnością jest organizacja imprez wystawienniczych w Hali Widowiskowo – Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie. MTR z powodzeniem organizuje targi w różnych branżach, jednak już od wielu lat największym zainteresowaniem cieszy się wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Nieruchomości, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM.

Wydarzenie to jest zaliczane do jednych z najważniejszych targów tej branży w Polsce. EXPO DOM z każdą kolejną edycją rozrastają się i są coraz bardziej znane. Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 firm. Będą wśród nich m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Ponadto podczas imprezy wielu wystawców zaoferuje specjalne upusty na towary i usługi oraz zaprosi do konkursów i quizów z atrakcyjnymi nagrodami. Poza tym firmy zorganizują specjalne pokazy i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania zwiedzających.

Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY.

Wydarzenie towarzyszące tragom EXPO DOM, jakim jest Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY, odbędzie się 6 kwietnia 2018 roku. Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów oraz inwestorzy indywidualni.

Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY to pierwsza tak duża impreza kongresowa na Podkarpaciu, skierowana przede wszystkim do firm i instytucji działających w obszarach budownictwa, nieruchomości, architektury, wnętrz i ogrodów. Wydarzenie to poruszy tematykę innowacyjnych technologii w budownictwie.

 

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego

Tradycyjnie dla wystawców zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.

 

Rzeszowskie targi od lat są świetną platformą do nawiązywania kontaktów handlowych, zdobywania kontrahentów, także tych zagranicznych. Targi EXPO DOM adresowane są przede wszystkim do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują swoje mieszkania i domy lub aranżują wnętrze, czy też ogród.

 

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 2018-02-20

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja