Wybierz język(polski)

POL-SKONE na Targach BUDMA 2018

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA z roku na rok przyciągają najważniejsze firmy z branży budowlanej, ponieważ jest to jedna z najlepszych okazji do zaprezentowania nowości w ofercie. Spółka POL-SKONE, jako jeden z największych na polskim rynku producentów drzwi i okien, również zaprezentowała swoje produkty podczas targów, w tym kilka nowych rozwiązań.

W dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku odbyły się XXVII Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA, które jak co roku zgromadziły ponad 1000 wystawców z całego świata. Liderzy z branży budowlanej zaprezentowali swój szeroki asortyment dużej grupie osób odwiedzających Targi.

Podczas tegorocznej edycji BUDMY POL-SKONE została wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy wystawiającej swoją ofertę na targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas imprezy wystawienniczej.

W tym roku ekspozycja POL-SKONE zajmowała 300 m2 powierzchni, na której zwiedzający mieli możliwość obejrzenia ponad 80 produktów. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się najpopularniejsze kolekcje, takie jak SEMPRE czy ARCO, ale również nowe modele drzwi.

– Na przełomie roku nasz asortyment został wzbogacony o zupełnie nowe modele skrzydeł, a także kilka innych nowych rozwiązań. Wszystkie produkty zaprezentowane na targach na stałe znajdą się w naszej ofercie – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

Jedną z wielu prezentowanych nowości były drzwi wewnątrzlokalowe ESTATO LUX. Szeroka gama oklein naturalnych oraz trzy warianty szerokości przeszkleń sprawią, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Z kolei dla miłośników prostych rozwiązań powstały drzwi TRENDY o powierzchni LAMISTONE CPL lub SILKSTONE odpornej na ścieranie i działanie środków chemicznych. Usłojenie poziome skrzydła w połączeniu z pionowym usłojeniem ościeżnicy tworzą bardzo ciekawe zestawienie.

Podczas targów miała również miejsce premiera nowej, wyjątkowej powierzchni UNI MAT, charakteryzującej się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na zabrudzenia. Z połączenia wyżej wymienionej powierzchni oraz cieszącego się dużą popularnością wzornictwa modelu ARCO powstała nowa kolekcja drzwi ARCO UNI.

Kolejnymi propozycjami uzupełniającymi asortyment drzwi wewnątrzlokalowych są modele VILANO oraz NORTE. Od kilku sezonów wśród Klientów można zaobserwować rosnące zainteresowanie drzwiami malowanymi, które doskonale wpisują się w obecne trendy urządzania i projektowania wnętrz. Firma POL-SKONE w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, poszerzyła ofertę drzwi malowanych. Pierwszy z modeli powinien przypaść do gustu osobom, stawiającym na klasyczne, eleganckie rozwiązania, natomiast skrzydło NORTE to oryginalny wzór, który doceni każdy miłośnik rustykalnej stylistyki. Oba modele są dostępne zarówno w wersji pełnej, jak i z dużym przeszkleniem, które doskonale doświetla pomieszczenie.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, uruchomiony został nowy zakład produkcyjny nr 4 w Lublinie, zlokalizowany w specjalnej strefie ekonomicznej. Dzięki nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej pozwala na wytwarzanie ościeżnic metalowych oraz zwiększenie produkcji drzwi malowanych. Nowy park maszynowy pozwala uzupełnić obszerną ofertę producenta o naświetla i futryny metalowe, szczególnie cenione na rynku inwestycyjnym i w budownictwie wielomieszkaniowym. Ościeżnice metalowe znajdują coraz szersze zastosowanie ze względu na zwiększoną odporność mechaniczną na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne.

Nowością w tym obszarze jest specjalny system regulacji do ościeżnicy metalowej stałej, który daje możliwość wykończenia elementu futryny w powierzchniach naturalnej okleiny, laminatu CPL, ECO TOP, LAMISTONE lub SILKSTONE. Rozwiązanie pozwala na dopasowanie stolarki wejściowej do pozostałych drzwi wewnątrzlokalowych, które znajdą się w pomieszczeniu.

Oferta POL-SKONE wzbogaciła się również o nową ościeżnicę: stałą metalową DIAGONAL SYSTEM POL-SKONE. Jest to ościeżnica przeznaczona zarówno do drzwi jedno jak i dwuskrzydłowych w systemie przylgowym. Doskonale sprawdza się na rynku inwestycyjnym, gdzie często dochodzi do uszkodzeń futryny w wyniku uderzenia np. wózkiem, łóżkiem, itp. Szczególnie dedykowana do placówek służby zdrowia, domów opieki lub hoteli. Oprócz wspomnianej nowości, którą jest ościeżnica DIAGONAL, w ofercie POL-SKONE znajdują się także ościeżnice metalowe stałe i regulowane w systemach przylgowych lub bezprzylgowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.pol-skone.pl

Dodano: 2018-02-19

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja