Wybierz język(polski)

Jeszcze większy Kids’ Time!

Kieleckie targi branży dziecięcej w rozkwicie

Po raz pierwszy osiem hal wystawienniczych, mnóstwo premier produktowych i zwiedzających z całego świata – tak zapowiada się wielkie święto branży dziecięcej. IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się od 21 do 23 lutego w Targach Kielce to wydarzenie, na którym obecność jest po prostu obowiązkowa.

Już chyba nikt na stałe funkcjonujący w branży dziecięcej nie wyobraża sobie lutego bez targów w Kielcach. Nic w tym dziwnego, bowiem Kids’ Time to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sektora w całej Europie. Impreza, która przez siedem ostatnich lat urosła do rangi kluczowych wystaw na Starym Kontynencie, z roku na rok poszerza grono swoich sympatyków – zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Coraz większe zainteresowanie wśród światowych przedstawicieli branży dziecięcej owocuje sukcesywnym powiększaniem powierzchni wystawienniczej. W tym roku po raz pierwszy na terenie kieleckiego ośrodka stanie specjalnie zbudowana mobilna hala, w której swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy wózków. Na pozostałej przestrzeni będzie można zobaczyć wiele nowości, a w tym: foteliki, ubranka, zabawki, meble, czy akcesoria dziecięce.

- Choć do wystawy pozostało jeszcze kilka miesięcy, swój udział w nadchodzącej edycji targów Kids’ Time potwierdziło blisko 90 procent ubiegłorocznych wystawców z prawie całej Europy – mówi Aldona Matla, manager projektu.

Tak duże zainteresowanie branży targami w Kielcach to efekt świadomego budowania wydarzenia „szytego na miarę”. Doświadczenie organizatora – Targów Kielce, które w tym roku obchodzą jubileusz 25-lecia istnienia to czynnik, który zdecydowanie wpływa na sukces wystawy.

- Od lat wsłuchujemy się w głos branży i odpowiadamy na ich potrzeby. Przykładem tego może być choćby fakt, że tegoroczne targi organizowane są od środy do piątku, a nie tak jak dotychczas od czwartku do soboty – dodaje manager wystawy.

Dodano: 2018-01-12

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja