Wybierz język(polski)

Rodzinny weekend na Targach DOBRA MAMA Days II

W miniony weekend (21.10-22.10) w Hotelu Rzeszów odbyła się już II edycja targów DOBRA MAMA Days II. Na odwiedzające je mamy w ciąży oraz rodziny czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji. 

Zabiegane na co dzień mamy w te dwa dni miały okazję w jednym miejscu zapoznać się z ofertą sklepów z artykułami przeznaczonymi dla mam i dzieci. Wiele osób skorzystało z udzielanych przez specjalistów profesjonalnych porad na temat bankowania krwi, odpowiedniej suplementacji, laktacji, doboru bielizny oraz właściwego przechowywania żywności. Nie zabrakło firm z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej, których przedstawiciele podpowiadali, jak profesjonalnie dbać o urodę. Do dyspozycji rodziców i dzieci przygotowano także plac zabaw, kącik mamy karmiącej oraz bufet z pysznym jedzeniem przygotowanym przez Hotel Rzeszów. Uczestnicy mieli również okazję zbadać poziom cukru oraz zmierzyć ciśnienie na stoisku Szkoły Rodzenia Pro-Familia. 

Główną atrakcją targów były warsztaty z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, tym razem w dwóch odsłonach: w sobotę dla kobiet w ciąży i w niedzielę dla rodziców z dziećmi. Jak zwykle, bardzo dużym zainteresowaniem uczestników cieszył się panel dyskusyjny ze specjalistami ze Szpitala Specjalistyczny Pro-Familia. Na pytania uczestników odpowiadali: pediatra, położna, doradca laktacyjny, stomatolog, dietetyk i fizjoterapeuta. Na zakończenie targów rodzice mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatora i wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród.  Dużo emocji wywołało oczywiście losowanie nagród głównych: wózka 2 w 1 od sklepu BenBaby z Rzeszowa oraz dwóch fotelików samochodowych firmy Lionelo i Kinderkraf, a także wielu innych fantastycznych upominków. 

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, wszystkim wystawcom, specjalistom oraz odwiedzającym targi DOBRA MAMA Days II. Dzięki Wam udało się stworzyć sympatyczną atmosferę oraz porozmawiać na ważne tematy dotyczące ciąży, porodu i wychowywania dzieci. 

Dodano: 2017-10-30

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja