Wybierz język(polski)

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz już za nami!

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz to miejsce, gdzie spotyka się cała branża budownictwa. Pod jednym dachem łączy się każdy z etapów budowy, bez względu na to, czego miałaby ona dotyczyć. Świat pomysłów, kreatywnych koncepcji, wirtualnych projektów spotyka się z praktycznymi rozwiązaniami, konkretnymi propozycjami rozwiązań budowlanych czy instalacyjnych oraz zderza z bogactwem materiałów i produktów, które są dostępne na rynku. Taka idea była myślą przewodnią Organizatorów (Fundacja Instytut Business Innovation) od pierwszej edycji targów (11 – 12 maja 2017r.) i pozostanie nią podczas kolejnych.

Tegoroczna edycja targów (które odbyły się w Expo Kraków) była okazją do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. W ciągu dwóch dni zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogli zapoznać się z ofertą ponad 150 Wystawców – zarówno z Małopolski, jak i z innych rejonów kraju. Była to świetna okazja do poznania nowych kontrahentów czy nawiązania cennych kontaktów, których pierwsze owoce już się rodzą.

Zorganizowanie pierwszej edycji Małopolskich Targów Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz było wielkim wyzwaniem. Finalny efekt dał jednak wiele satysfakcji i dla Odwiedzających stanowił naprawdę ciekawą, wielobarwną mozaikę ofert z branży budownictwa. Pomysł zorganizowania tak dużego wydarzenia i stworzenia nowej koncepcji targów, których jeszcze w Krakowie nie ma, będzie rozwijany i kontynuowany z każdym kolejnym rokiem.

Najbliższa edycja zaplanowana jest na 2018 rok. Dla tych, którym nie udało się odwiedzić pierwszej – w maju 2017 roku, chcemy przekazać, że naprawdę warto uwzględnić to wydarzenie w swoich planach. Kolejne targi będą na jeszcze wyższym poziomie organizacyjnym i bogate w dodatkowe atrakcje – zarówno dla Odwiedzających, jak i dla Wystawców. Od strony merytorycznej pojawią się nowe warsztaty (w tym roku odbyły się np. warsztaty projektowania 3D) i panele o tematyce branżowej. W tak szerokiej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodano: 2017-05-23

Galeria zdjęć

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja