Wybierz język(polski)

Targi

Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2013

Miejsce: Lublin, ul. Dworcowa 11 11 Strona www: http://festiwalwnetrz.com.pl/
Od: 2013-10-01 Do: 2013-10-13 Godziny otwarcia: 1:00-1:00 Cena biletu wstępu: 7 zł

Zapraszamy na Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2013, które odbędą się 12-13 października 2013 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin.

Jeśli interesujesz się designem, jesteś miłośnikiem kreatywnych aranżacji, projektujesz lub chcesz projektować, szukasz inspiracji lub po prostu jesteś ciekawy nowych trendów, przyjdź na Targi ARANŻACJE 2013.

ARANŻACJE to dwa dni, podczas których w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. pojawią się nowe wzory, modne kolory i oryginalne kształty. Hale i sale konferencyjne wypełnią się specjalistami w zakresie designu, oryginalnymi wystawami i projektami, które budzą ciekawość, działają na zmysły i inspirują.

Podczas Targów wystawcy zaprezentują swoje rozwiązania w zakresie usług architektonicznych i projektowych oraz wyposażenia wnętrz i dekoracji.Targi ARANŻACJE to także doskonała okazja do rozmów ze stylistami i projektantami. Gościem specjalnym będzie jeden z najbardziej znanych polskich projektantów – Janusz Kaniewski.

Wykładowca Istituto Europeo di Design w Turynie i Royal College w Londynie. Swoją karierę rozpoczynał we Włoszech w słynnej pracowni projektowania samochodów Pininfarina. Współpracował m.in. z Fiatem, Ferrari, Lancią. Po powrocie do Polski założył studio projektowe Kaniewski Haute Design, które świadczy usługi projektowe dla dużych marek takich jak Orlen, Koło, a także dla klientów indywidualnych, tworząc meble i wnętrza.

Specjalnie podczas Targów ARANŻACJE Janusz Kaniewski poprowadzi wykład na temat:

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"PROJEKTOWANIE MIASTA PRZYSZŁOŚCI NA STYKU URBANISTYKI, ARCHITEKTURY, DESIGNU
I SOCJOLOGI\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Artyści plastycy z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania poprowadzą szereg wykładów na temat zastosowania zabytkowych przedmiotów, dobierania sztuki do wnętrza, warunków dbania o swoje zbiory, sposobów wieszania obrazów, nabywania starych przedmiotów i wzornictwa artystycznego.

Dla aktywnych osób, które chcą stworzyć ozdobę według własnego projektu lub nauczyć się, jak udekorować nawet najbardziej pospolity dodatek do wnętrza, przygotowaliśmy dwa warsztaty. Mistrz Piotr Skiba poprowadzi warsztaty garncarskie, a Fundacja „Rozwiń Skrzydła” – warsztaty zdobienia przedmiotów metodą decoupage.

Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na kilka stref tematycznych

  • Zapoznaj się z twórczością Janusza Kaniewskiego w specjalnie wydzielonej strefie wypełnionej jego projektami.

  • Cofnij się w czasie do lat 60. w strefie „Wspomnienia PRLu’”.

  • Przyjdź ze swoimi pociechami do „Strefy Radości”.Zaplanuj od podstaw: nowe mieszkanie, nowy dom, nowe biuro.

Odśwież i tchnij nowe życie w: pokój, taras, stare fotele, lampkę….

Przyjdź i zainspiruj się!

Targi Lublin
„Targi Lublin - miejsce dobrych kontaktów”
 
Targi Lublin S.A. to jedyne centrum targowo–wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji targów, a także kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, koncerty, występy artystyczne.
 
Od wielu lat spółka systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Branżowe imprezy targowe obejmują tematykę budowlaną, motoryzacyjną, rolniczą, ogrodniczą, energetyczną i wiele innych.
 
Wciąż rosnące zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających zainspirowało Targi Lublin do realizacji II etapu budowy Regionalnego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Lublinie (projekt zrealizowany  w ramach działania III.2 -1 Infrastruktura turystyki kongresowej i targowej Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013).
 
Realizacja projektu zakładała:
 
powstanie powierzchni wystawienniczej w nowym obiekcie: 8 tys.m2
modernizację powierzchni wystawowej w istniejącej hali: 2,5 tys.m2
budowę 2 sal konferencyjnych na 150 osób każda oraz dostosowaniu istniejącego obiektu do możliwości organizacji konferencji na 1500 osób
powstanie zewnętrznego placu wystawienniczego: 5 tys.m2
stworzenie prawie 500 nowych miejsc parkingowych.
Niepodważalnymi atutami Targów Lublin jest położenie geograficzne, dynamicznie rozwijająca się gospodarka terenów Wschodniej Polski oraz sąsiedztwo dużych rynków: ukraińskiego i białoruskiego. Możliwość nawiązywania kontaktów i spotkań ze specjalistami, jaką proponują Targi Lublin stanowi nieoceniony wkład w rozwój wielu sektorów gospodarki na szczeblu lokalnym i zagranicznym.
 
Targi Lublin S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.

Dane kontaktowe:

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

tel: +48 81 532 37 10
fax: +48 81 534 92 95
e-mail: info@targi.lublin.pl
 
Centrum Targowo - Wystawiennicze Targi Lublin
Dworcowa 11 11
20-406 Lublin

Zakres tematyczny wykładu obejmuje zagadnienia:

  • Jak powstaje miasto

  • Komunikacja przyszłości

  • Miasto w 2040 r.

  • Technologie przyszłości

  • Jak zmieniają się potrzeby mieszkańców

  • Filmy s-f – bardziej science czy bardziej fiction???

  • Gdzie może być Lublin za 30 lat

Zakres branżowy:

Technologia

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja