Wybierz język(polski)

Targi

Targi Mody Poznań Fashion Fair

Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14 Strona www: http://www.targimodypoznan.pl/pl/
Od: 2013-02-19 Do: 2013-02-21 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Zapraszamy na najbliższą edycję Targów Mody Poznań, która odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i obejmować będzie 4 salony tematyczne:

NEXT SEASON Salon Odzieży i Dodatków – Jesień-Zima 2013/2014

Next Season to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Odzieży, Bielizny i Dodatków. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej oraz dziecięcej, a także bielizny, mody plażowej i dodatków odzieżowych. Salon obejmuje kontraktacje kolekcji na przyszłe sezony.

Dla producentów i dystrybutorów kontraktacje są okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła Next Season łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Kontraktacjom tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.

NEXT SEASON Salon Odzieży i Dodatków – Jesień-Zima 2013/2014

Fast Fashion to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Odzieży, Bielizny i Dodatków. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej oraz dziecięcej, a także bielizny, mody plażowej i dodatków odzieżowych. W ramach Fast Fashion prezentowane są kolekcje na rozpoczynający się sezon, czyli kontraktacje tzw. szybkiej mody.

Dla producentów i dystrybutorów kontraktacje są okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła Fast Fashion łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Kontraktacjom tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.

BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej

BTS to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy obuwia, galanterii i odzieży skórzanej, skór, dodatków obuwniczych i kaletniczych oraz maszyn.

Dla producentów i dystrybutorów udział w Targach Mody Poznań jest okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła targów łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Ekspozycji tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.

TEX-STYLE Salon Komponentów dla Przemysłu Odzieżowego

Odbywający się  raz w roku w ramach wiosennej edycji Targów Mody Poznań TEX-STYLE to Salon Tkanin i Dodatków dla Przemysłu Odzieżowego. Swoją ofertę prezentują tu producenci tkanin i dzianin, włóknin, prządz i włóczek, dodatków krawieckich, wyrobów pasmanteryjnych, elementów ekspozycji odzieży oraz oprogramowania. W ramach TEX-STYLE dorocznie przedstawiana jest kompleksowa oferta dla producentów odzieży.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 60 % udziałów w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

W roku 2012 w ponad 80 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział niemal 11 tys. wystawców, w tym około 3 tys. gości zagranicznych.

W roku 2012 imprezy targowe odwiedziło ponad 505 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. Przyjmując, że odwiedzający MTP goście podejmują średnio 5 kontaktów biznesowych możemy szacować, że w roku 2012 MTP zapewniły swoim zwiedzającym powyżej 5 milionów kontaktów biznesowych.

MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Targi Poznańskie dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną - posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego) oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Usytuowane na terenie MTP Poznań Congress Center to największy obiekt konferencyjny w Polsce i miejsce prestiżowych spotkań. W grudniu 2008 r. odbył się tu światowy szczyt klimatyczny ONZ - COP14 (XIV Konferencja Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu), w którym uczestniczyło ponad 12 tys. gości ze 189 krajów świata. Najwyższa jakość organizacyjna MTP została doceniona przez  przedstawicieli ONZ, rządu RP oraz uczestników wydarzenia. Na przełomie 2009/2010 gościliśmy natomiast na naszym terenie uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, na które przybyło 30 tys. osób z 50 krajów świata.

W 2012 roku Poznań Congress Center oddało do użytku jedną z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo-konferencyjnych w Polsce. Sala Ziemi może pomieścić 2000 osób i jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny pozwalający na organizację zarówno koncertów światowej sławy gwiazd, jak i profesjonalnych wydarzeń biznesowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się m.in. tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i inne.

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
60-734 Poznań

Zakres branżowy:

Moda

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja