Wybierz język(polski)

Targi

Targi HOME DECOR

Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14 Strona www: www.homedecor.pl
Od: 2013-03-05 Do: 2013-03-08 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Zapraszamy do udziału w  targach wyposażenia wnętrz HOME DECOR, które odbędą się w dniach 5-8 marca 2013 r. w Poznaniu.

Liczne zapytania od firm chcących wziąć udział w tym wydarzeniu pozwalają nam sądzić, że  tegoroczne targi powtórzą sukces edycji 2012, w której swoją innowacyjną ofertę zaprezentowały wiodące firmy branży. Podobnie jak w tym roku kontynuujemy  połączenie targów wyposażenia wnętrz z targami MEBLE POLSKA - największym w kraju wydarzeniem targowym branży meblowej rokrocznie odwiedzanym przez ponad 13.000 tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy. Zorganizowanie targów HOME DECOR równocześnie z targami MEBLE POLSKA i ARENA DESIGN sprawiło, że w roku 2012 odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania kompleksowymi  targami  aranżacji wnętrz.TRZACH

Targi HOME DECOR 2013 będą okazją do prezentacji i promocji nowych kolekcji oświetlenia, dekoracji, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz. Kontraktacyjny, ściśle biznesowy charakter tego wydarzenia umożliwi znalezienie nowych odbiorców hurtowych oraz  dystrybutorów, a także promocję Państwa oferty wśród przedstawicieli największych polskich i europejskich sklepów meblowych.

  SPECJALNE PAKIETY KUPIECKIE

Dla kluczowych zwiedzających, przygotujemy specjalne pakiety kupieckie, w skład których wejdą:

  • bezpłatny wstęp,
  • bezpłatny parking,
  • bezpłatny catering
  • bezpłatne zaproszenie do udziału w branżowym bankiecie.
  PAWILON NA PIĄTKĘ

Ekspozycja targów HOME DECOR 2013 zlokalizowana będzie w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich – pawilonie 5. W tej samej hali w tym samym czasie odbędzie się arena DESIGN – miejsce spotkania nowoczesnego wzornictwa z biznesem. Pawilon 5 połączony jest bezpośrednim  pasażem z kompleksem pozostałych pawilonów, w których odbywać  się będą  targi MEBLE POLSKA.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 60 % udziałów w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

W roku 2012 w ponad 80 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział niemal 11 tys. wystawców, w tym około 3 tys. gości zagranicznych.

W roku 2012 imprezy targowe odwiedziło ponad 505 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. Przyjmując, że odwiedzający MTP goście podejmują średnio 5 kontaktów biznesowych możemy szacować, że w roku 2012 MTP zapewniły swoim zwiedzającym powyżej 5 milionów kontaktów biznesowych.

MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Targi Poznańskie dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną - posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego) oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Usytuowane na terenie MTP Poznań Congress Center to największy obiekt konferencyjny w Polsce i miejsce prestiżowych spotkań. W grudniu 2008 r. odbył się tu światowy szczyt klimatyczny ONZ - COP14 (XIV Konferencja Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu), w którym uczestniczyło ponad 12 tys. gości ze 189 krajów świata. Najwyższa jakość organizacyjna MTP została doceniona przez  przedstawicieli ONZ, rządu RP oraz uczestników wydarzenia. Na przełomie 2009/2010 gościliśmy natomiast na naszym terenie uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, na które przybyło 30 tys. osób z 50 krajów świata.

W 2012 roku Poznań Congress Center oddało do użytku jedną z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo-konferencyjnych w Polsce. Sala Ziemi może pomieścić 2000 osób i jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny pozwalający na organizację zarówno koncertów światowej sławy gwiazd, jak i profesjonalnych wydarzeń biznesowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się m.in. tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i inne.

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
60-734 Poznań

Samochodem

Specjalnie dla zwiedzających Targi Mieszkań i Domów udostępniliśmy parking w promocyjnej cenie 10 zł za dzień.

Tramwajem

Do hali Międzynarodowych Targów Poznańskich można dojechać liniami tramwajowymi nr 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 18 (przystanek Most Dworcowy) lub tramwajami linii nr 6, 13, 15 (przystanek Bałtyk). Rozkład jazdy tramwajów

Autobusem

Dojazd do hali MTP autobusami nr 48, 59, 63, 69, 77, A, L (przystanek Bałtyk).

Sukces targów Home Decor 2013

W ciągu czterech targowych dni z ekspozycją zapoznało się ponad 15.000 osób, czyli o około 14 proc. więcej niż podczas ubiegłorocznej rekordowej edycji. 

Na targach HOME DECOR swoją ofertę prezentowało w tym roku 120 firm z 10 krajów. Wśród wystawców znalazły się czołowe firmy działające w branży wystroju i wyposażenia wnętrz. Na stoiskach prezentowano nowe kolekcje tekstyliów, dekoracji, ceramiki, szkła i oświetlenia. Wystawcy dobrze przygotowali się na cztery dni pełne intensywnych kontraktacji, ich stoiska licznie odwiedzali: przedstawiciele sklepów, hurtowni, sieci handlowych i hoteli oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi. Ci ostatni stawili się w tym roku wyjątkowo licznie, w związku z odbywającymi się w tym samym czasie na terenach MTP targami MEBLE POLSKA.

Na Targach obecne było także Wydawnictwo DOBRY DOM. Zaprezentowana oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Szczególnie tytuły wnętrzarskie takie jak: Wnętrze i Ogród” oraz „Wnętrza Domów – Kuchnie i Łazienki” były chętnie przeglądane i kupowane przez zwiedzających. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Architektura, Budownictwo, Deweloperzy, Wnętrza

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja