Wybierz język(polski)

Targi

Salon BALT-ROOM

Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11 Strona www: http://www.easyfairs.com/pl/
Od: 2013-02-05 Do: 2013-02-06 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Witamy na stronie poświęconej Salonowi wyposażenia ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kwater prywatnych i hoteli BALT-ROOM. To nowość, która po raz pierwszy zaprezentowana zostanie podczas II edycji targów FOOD-to-GO Gdańsk. W związku ze wzrostem oczekiwań z Państwa strony, postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę i tak oto powstała idea Salonu BALT-ROOM. Wydarzenie odbędzie się 5 i 6 lutego 2013 r. w Gdańsku.

W tym roku spotkamy się w nowym miejscu - Celem każdego producenta, dostawcy, czy hurtownika jest dotarcie do jak najszerszej grupy klientów. Szczególnie istotne jest, aby nawiązać kontakt z odbiorcami w najlepszym dla nich momencie, kiedy to swą uwagę poświęcają pojawiającym się w branży nowym rozwiązaniom.

Taką możliwość daje uczestnictwo w Salonie BALT-ROOM, gdzie w jednym miejscu spotkają się przedstawiciele branży hotelarskiej: właściciele, ajenci, managerowie ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kwater prywatnych, moteli, aparthoteli, pokoi gościnnych, domków letniskowych, kampingów. Ponadto podczas targów spotkacie Państwo architektów i projektantów wnętrz, kierowników gastronomii w obiektach noclegowych oraz przedstawicieli firm eventowych.

W ramach nowego przedsięwzięcia będą Państwo mieli okazję do zaprezentowania nowości z zakresu wyposażenia dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i hoteli.

Uczestnictwo w Salonie BALT-ROOM to nie tylko ciekawe spotkanie branżowe, to również arena wymiany doświadczenia, zdobytej wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów.

easyFairs

Nowy rodzaj targów

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii, Polsce, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Dojazd na Targi

Aby ułatwić  zwiedzającym dojazd na Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów SKM uruchomiła bezpłatny przejazd do hali Amber Expo. Ze stacji Gdańsk Główny będzie można szybko i bezpłatnie dotrzeć do stacji Stadion Expo.

Samochodem

Centrum Amber Expo znajduje się w gdańskiej dzielnicy Letniewo w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu piłkarskiego PGE Arena. Hala znajduje się w niewielkiej odległości od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz na trasie autostrady A-1 łączącej Port Gdański z południem Europy. 

Pociągiem

Aby ułatwić  zwiedzającym dojazd na Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów SKM uruchomiła bezpłatny przejazd do hali Amber Expo. Ze stacji Gdańsk Główny będzie można szybko i bezpłatnie dotrzeć do stacji Stadion Expo.

Autobusem

Do Hali można dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej. Linie autobusowe, które umożliwiają najlepsze połączenie to:127, 139 i 199. Rozkład jazdy autobusów i tramwajów dostępny jest pod adresem: www.zkm.pl

 

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja