Wybierz język(polski)

Targi

MÓJ DOM 2018

Miejsce: Opole, ul. ul. Wrocławska 158 158 Strona www: http://targiopole.pl/targibudownictwa/
Od: 2018-04-06 Do: 2018-04-08 Godziny otwarcia: 10:00-18:00 Cena biletu wstępu: 5 zł

Co roku na opolskich Targach dostrzegamy nowe firmy. Świadczy to o jakości Opolskich Targów oraz zainteresowaniu opolskim rynkiem.

O kryzysie gospodarczym od kilku lat mówiło się na wszystkich Targach w Polsce i Europie. Dziś kryzysu nie ma, dziś problemy mogą mieć inwestorzy szukający wykonawców.

rokuTargi dostosowując się do rynkowych potrzeb stały się miejscem spotkań, wymiany doświadczeń, promocji marki, zdobywania prestiżu i laurów.

Jak zawsze i tym razem Targi będą bogate i interesujące, bowiem prezentują się na nich najlepsze firmy z branży budowlanej.

Jak zawsze na Opolskich targach będzie dużo informacji o energooszczędności i energooszczędnym budowaniu. Modne ostatnio hasło „SMOG” najprawdopodobniej wywołane zbliżającymi się wyborami samorządowymi, od zawsze było najważniejszym tematem Targów. SMOG można zwalczać jedynie poprzez energooszczędność w budownictwie. Czyli to co zawsze na Targach: ocieplenia, nowe technologie w ogrzewnictwie tradycyjnym, energia słoneczna. Aż dziwne, że dotychczas, ani media ani samorządy, tego prostego i taniego rozwiązania, prezentowanego na Targach, nie dostrzegały?

Energooszczędność to dziś nie tylko modne słowo, ale autentyczna potrzeba zabezpieczenia się przed jeszcze gorszymi niż obecne czasami.

Podczas Targów swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Życzymy Wystawcom udanych kontaktów handlowych i miłego pobytu w Opolu, a zwiedzającym udanych zakupów oraz zdobycia wszystkich potrzebnych informacji dotyczących planowanych lub realizowanych inwestycji.

RYNEK ŚLĄSKI - Biuro Targów

Zespół firmy \\\"Rynek Śląski\\\" był inicjatorem i wykonawcą wielu ważnych dla Opolszczyzny przedsięwzięć promocyjno - gospodarczych. Na początku lat 90-tych zainicjował i zorganizował w Opolu pierwsze na Opolszczyźnie imprezy targowe. Wizytówką firmy stały się: Targi Ogólno-Przemysłowe, Targi Rolno-Spożywcze, Targi Ekologiczne, Targi Festiwalowe, Targi Kapitałowo-Finansowe, Targi Budowlane i Targi Motoryzacyjne. Dotychczas zorganizowaliśmy ponad 75 imprez targowych i ponad 65 konferencji i spotkań biznesowych, w których uczestniczyli przedstawiciele świata gospodarczego, rządu, polityki oraz goście i przedsiębiorcy polscy i zagraniczni. Dzięki temu Opolszczyznę odwiedziło setki firm, z których wiele założyło tu swoje przedstawicielstwa, a wielu miejscowych przedsiębiorców nawiązało kontakty handlowo – gospodarcze, które skutkowały min. powstaniem wielu nowych podmiotów gospodarczych.

Targi, a szczególnie Opolskie Targi Budownictwa \\\"Mój Dom\\\" stały się gospodarczą wizytówką Opolszczyzny. Dzięki nim region opolski odwiedziło wiele znanych osób z kręgu polityki, gospodarki i kultury. O Targach \\\"Mój Dom\\\" pisały wszystkie istotne Polskie czasopisma branżowe, a także pisma niemieckie, holenderskie czeskie i słowackie. W latach 1998, 1999 i 2000 Targi \\\"Mój Dom\\\" były piątą co do wielkości imprezą targową w Polsce. Nagrody przyznawane na opolskich targach są cenione przez Wystawców na równi z nagrodami innych imprez krajowych i zagranicznych.

Doświadczenie oraz profesjonalizm wyrażony poprzez markę Targów \\\"Mój Dom\\\" został uhonorowany przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, który w 2002 roku wręczył nam brązową statuetkę \\\"za zasługi w promowaniu polskiego budownictwa\\\". W roku 2006 otrzymaliśmy nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego \\\"Opolska Marka\\\". Jury konkursu, działające pod patronatem Ministra Gospodarki, przyznało nam również Wyróżnienie specjalne \\\"za konsekwentne organizowanie imprezy targowej o zasięgu ponadregionalnym i wspieranie przedsiębiorczości\\\".

Nasz zespół zrealizował wiele przedsięwzięć wydawniczych. Od 1992 roku Rynek Śląski jest wydawcą \\\"Opolskiego Magazynu Targowego\\\", który zawiera aktualne informacje gospodarcze, promuje opolskich przedsiębiorców różnych branż. Większość nakładu Magazynu trafia poza województwo opolskie. Jesteśmy również współtwórcą takich tytułów jak: \\\"Opolski Rynek Nieruchomości\\\", \\\"Opolska Gazeta Motoryzacyjna\\\" i Gazeta \\\"Opolski Dom\\\".

Od 2000 roku jesteśmy również przedstawicielem Warszawskiego Biura \\\"Miss Polonia\\\", a tym samym organizatorem konkursu \\\"Miss Polonia Opolszczyzny\\\". Finalistki naszego konkursu z sukcesem startują w krajowych finałach konkursu \\\"Miss Polonia\\\".

Od 1994 roku zespół firmy aktywnie uczestniczy w działaniu charytatywnym jakim jest \\\"Wigilia dla Samotnych i Bezdomnych\\\".

Przedstawiciele firmy są członkami założycielami Stowarzyszenia \\\"Opolski Dom\\\", a od 2009 roku spółka jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia \\\"Opolski Dom\\\".

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu
ul. Wrocławska 158 158
45-835 Opole

Zakres branżowy:

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja