Wybierz język(polski)

Targi

IV Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA

Miejsce: Kielce, ul. Zakładowa 2 Strona www: http://www.targikielce.pl
Od: 2013-03-01 Do: 2013-03-03 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

IV Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA to najlepsze miejsce na prezentację tego co „służy” dziecku, produkowane jest dla niego i z myślą o jego potrzebach. Targi CZAS DZIECKA, które odróżnia od innych podobnych imprez ich biznesowy charakter, to największe branżowe wydarzenie w Polsce.

rzyczynili się do tego wystawcy, wśród których znalazło się wiele znanych firm i marek oraz rekordowa liczba 1300 fachowych zwiedzających - grupą docelową tej wystawy są osoby z branży producentów, importerów, właścicieli sklepów oraz sprzedawców. To właśnie tej grupie – fachowcom z branży – dedykowane są 2 pierwsze targowe dni. Trzeci dzień jest otwarty dla szerokiej grupy odwiedzających: rodziców, przyszłych rodziców i dzieci.

Wystawa w 2013 roku zapowiada się okazalej niż w poprzednich latach. Na stoiskach zlokalizowanych m.in. w najnowocześniejszym pawilonie targowym w Polsce swoje produktu pokażą wystawcy z Polski i zagranicy. Liderzy rynku zaprezentują m.in. wózki, foteliki, zabawki, odzież i artykuły dziecięce.

Szczegółowych informacji udzielają:

 • Biuro Obsługi Wystawców (w godzinach otwarcia targów), tel.:

41 365 12 66
41 365 12 67
41 365 13 61
41 365 13 62

 • Menedżer targów, tel. 41 365 14 07

 

Poza ekspozycją produktów te targi to również szkolenia i spotkania branżowe. Wśród nich w 2013 roku znajdą się m.in. takie tematy jak e-handel. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak łączyć sprzedaż internetową z prowadzeniem tradycyjnego sklepu, jakimi metodami analizować konkurencję działającą w sieci i które cechy pozwalają wyróżnić się w internecie. Prelegenci omówią również najczęściej powtarzające się błędy popełniane przez osoby rozpoczynające handel online.

Osobom chcącym zgłębić tajniki e-sprzedaży polecamy również dzień drugi, który to dotyczyć będzie przede wszystkim zagadnień związanych z korzystaniem z konkretnych narzędzi, takich jak porównywarki cen, aukcje internetowe i newslettery. Omówione zostaną również wyniki badania procesu zakupowego w polskich e-sklepach, prowadzonego metodą eye trackingu (polegającą na śledzeniu ruchów gałek ocznych respondentów podczas przeglądania stron WWW).

Targi Kielce S.A.

Trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m kw. w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie ponad 210 000 zwiedzających i gości z 56 krajów, blisko 6 500 wystawców oraz 185 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw, konferencji - m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

Targi Kielce są organizatorem konferencji, seminariów i koncertów. Od sierpnia 2010 r. w najnowocześniejszym w Polsce pawilonie wystawienniczym o powierzchni 5355 m kw., możliwa jest organizacja kongresów i eventów dla 4500 osób. W grudniu 2010 rozpoczęła się budowa Centrum Kongresowego na ponad 1000 osób. Nowy obiekt zostanie oddany do użytku w połowie 2013 r. Wtedy powstanie również parking wielopoziomowy na 480 samochodów.

Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na trzeciej pozycji pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, Czeskie Budziejowice czy Międzynarodowe Targi Kijów.

Dane kontaktowe:

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
e-mail: biuro@targikielce.pl
tel. 41 365 12 22
fax 41 345 62 61

 

Targi Kielce
Zakładowa 2
25-672 Kielce

Ceny biletów parkingowych:

 • samochody osobowe do godz. 12.00: 15 zł
 • samochody osobowe po godz. 12.00: 10 zł
 • autokary do godz. 12.00: 20 zł
 • autokary po godz. 12.00: 15 zł

Dojazd do targów:

 • autobusem MPK - linie: 25, 36, 110 (przystanek Zakładowa), 37, 54, 112 (przystanek Batalionów Chłopskich III), 932 (przystanek Łódzka/Przęsłowa)
 • Współrzędne GPS:
  50° 53' 56,47'' N
  20° 35' 20,57'' E

Czas Dziecka – dwa razy większy

W tym roku na stoiskach zaprezentowało się 146 wystawców. W zeszłym roku było ich 71. Oprócz polskich przedstawicieli branżowych można było spotkać gości z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy, Rosji, Francji, Hiszpanii i Grecji. Największą grupę klientów zagranicznych stanowili przyjezdni ze wschodu – około 70%.

IV Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA to najlepsze miejsce na prezentację tego co „służy” dziecku, produkowane jest dla niego i z myślą o jego potrzebach. Targi CZAS DZIECKA, które odróżnia od innych podobnych imprez ich biznesowy charakter, to największe branżowe wydarzenie w Polsce. Przyczynili się do tego wystawcy, wśród których znalazło się wiele znanych firm i marek oraz rekordowa liczba 2500 fachowych zwiedzających - grupą docelową tej wystawy są osoby z branży producentów, importerów, właścicieli sklepów oraz sprzedawców. To właśnie tej grupie – fachowcom z branży – dedykowane są 2 pierwsze targowe dni.

Trzeci dzień był otwarty dla szerokiej grupy odwiedzających: rodziców, przyszłych rodziców i dzieci. Ostatniego dnia imprezy, przewidzianych było mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły spędzić czas bawiąc się samochodzikami, dużymi klockami, szaleć na dmuchanych zamkach a także uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Ponadto Klub Mam przygotował wyjątkowe zajęcia zarówno dla rodziców jak i dzieci – tworzenie zabawek recyklingowych, zajęcia multisensoryczne – dotykowe, słuchowe, węchowe, smakowe. Z myślą o rodzicach zaplanowano porady położnej, psychologa, coatcha rodzicielskiego a także pokaz i warsztaty bezpiecznego noszenia w chustach i nosidłach miękkich. Tego dnia targo odwiedziło 3 500 rodziców i dzieci.

Zatem w sumie targi CZAS DZIECKA przez trzy dni zwiedziło aż 6000 osób!

- Kielce stały się w tym roku miejscem spotkań naszej branży, ale nie tylko pod względem ekonomicznym, handlowym, biznesowym, pragmatycznym. Chodzi o miejsce, które integruje środowisko, gdzie przyjeżdża się nie tylko na kontraktacje, ale również po to, żeby spotkać się ze znajomymi, porozmawiać o interesach, ale również o ciekawostkach i nowinkach w środowisku – podsumowała Aldona Matla, menadżer targów w Branży Dziecięcej.

Poza ekspozycją produktów te targi to również szkolenia i spotkania branżowe. Wśród nich w 2013 roku znalazły się się m.in. takie tematy jak e-handel. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak łączyć sprzedaż internetową z prowadzeniem tradycyjnego sklepu, jakimi metodami analizować konkurencję dzia­łającą w sieci i które cechy pozwalają wyróżnić się w in­ternecie. Prelegenci omówili również najczęściej powtarzające się błędy popełniane przez osoby rozpoczynające handel online. Osobom chcącym zgłębić tajniki e-sprzedaży polecaliśmy również dzień drugi, który to dotyczyć będzie przede wszystkim zagadnień związanych z ko­rzystaniem z konkretnych narzędzi, takich  jak porównywarki cen, aukcje internetowe i newslettery. Omówione zostały również wyniki badania procesu zakupowego w polskich e-sklepach, prowadzonego metodą eye tra-ckingu (polegającą na śledzeniu ruchów gałek ocznych respondentów podczas przeglądania stron WWW).

Galeria zdjęć:

Zakres branżowy:

Mama i Dziecko, Edukacja

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja