Wybierz język(polski)

Targi

DENTEXPO ŁÓDŹ 2013

Miejsce: Lublin, ul. Dworcowa 11 11 Strona www: -
Od: 2013-06-07 Do: 2013-06-08 Godziny otwarcia: 10:00-17:00 Cena biletu wstępu: - zł

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w targach DENTEXPO ŁÓDŹ.

DENTEXPO ŁÓDŹ 2013 to:

  • targi stomatologiczne
  • spotkania z ekspertami

 

Na targach stomatolodzy i technicy dentystyczni znajdą wszystko, co jest niezbędne w ich codziennej praktyce zawodowej.

DENTEXPO ŁÓDŹ 2013 będzie okazją do dokonania zakupów z korzystnym rabatem i zapoznaniem się z nowościami oferowanymi przez wystawców.

Targi DENTEXPO ŁÓDŹ  oprócz funkcji biznesowej mają również wymiar praktyczny.
NOWOŚCIĄ tegorocznych targów, już zaakceptowaną przez środowisko, jest niekonwencjonalna forma przekazu wiedzy i doświadczeń uznanych autorytetów.

 

W klimatycznej, klubowej atmosferze połączonej ze śniadaniem lub lunchową przekąską stomatolodzy mają możliwość poszerzenia wiedzy w czasie spotkań z zaproszonymi ekspertami.

 

Dodatkowo udział w spotkaniach będzie potwierdzony zaświadczeniem z punktami edukacyjnymi.

 

Wśród ekspertów mamy przyjemność gościć czołowych przedstawicieli ośrodków akademickich  a także praktyków.

W roku 2012 ofertę swoją zaprezentowało 65 wystawców, a w czasie dwóch dni trwania targów zapoznałao się z nią blisko 1000 stomatologów z różnych regionów Polski a także z Białorusi, Ukrainy i Litwy.

Również targom DENTEXPO ŁODŹ 2013 towarzyszyć będą spotkania dla stomatologów, obejmujące różne specjalności stomatologiczne.

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Zarząd Targów Warszawskich SA jest jednym z największych niezależnych operatorów targów w Warszawie. Firma działa na rynku wystawienniczym od 1991 roku.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie promocji gospodarczej. Realizujemy we współpracy z administracją, stowarzyszeniami branżowymi, izbami gospodarczymi targi, wystawy konferencje , misje gospodarcze., public relations, wszystkie projekty mające charakter b2b. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak gospodarka morska, przemysł stoczniowy, rynków chemikaliów, gazu, ropy naftowej, kapitału i finansów, obrony narodowej i bezpieczeństwa granic, stomatologii.

Realizujemy projekty dla   klientów polskich, zagranicznych , jak również pracujemy na zlecenia zagranicznych agend rządowych. Nasze ostatnie projekty obejmują między innymi duże wystawy dla Korei i Tajlandii prezentujące ich kraj i gospodarkę .

Zarząd Targów Warszawskich SA organizuje w kraju 19 imprez branżowych i specjalistycznych odbywających się co roku, głównie w salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w tym TWOJE PIENIĄDZE, COIN EXPO, FRANCHISE EXPO, GEOLOGIA, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA OBRONY KRAJU, ZOOMARKET, WYSTAWA WYNALAZKÓW I INNOWACJI - IWIS i DENTEXPO.

Organizujemy także największe w tej części Europy targi przemysłu stoczniowego w Gdańsku – BALTEXPO, targi w Katowicach – EXPOCHEM i Śląskie Targi Stomatologiczne oraz konferencję i wystawę stomatologiczną  w Szczecinie – DENTEXPO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez- (większość wystaw w Pałacu Kultury i Nauki - w tym największe w historii budynku ) - jesteśmy partnerem, który spełnia oczekiwania klienta.

Zarząd Targów Warszawskich wykonuje co roku od 6 do 8 tysięcy metrów kwadratowych indywidualnej zabudowy wystawienniczej.

Proponujemy nowoczesną aranżację przestrzeni z wykorzystaniem najnowszych systemów konstrukcyjnych dających nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni. Ekspozycje o charakterze autorskim, śmiałej i interesującej kompozycji podkreślą rangę oraz prestiż Państwa firmy.

Nasz zespół projektowy to doświadczeni i wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych imprezach specjaliści. Zarząd Targów Warszawskich S.A. stawia do Państwa dyspozycji kompetentny zespół profesjonalistów, który rzetelnie i kompleksowo, będzie służył radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z realizacją przedsięwzięcia. Z doświadczenia wiemy, że fachowe doradztwo i usługi z jednego źródła to dla naszych klientów wygoda, oszczędność i gwarancja wykonania usługi na oczekiwanym poziomie. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujecie, a nasi przedstawiciele i współpracownicy  będą wspierać Wasze wysiłki na rynkach, które są dla Ciebie ważne.

Centrum Targowo - Wystawiennicze Targi Lublin
Dworcowa 11 11
20-406 Lublin

Dogodna lokalizacja Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego zapewnia bliskość strategicznych węzłów komunikacyjnych:

Zakres branżowy:

Medycyna

 

Dodane komentarze:

Kalendarium targowe

PonWtŚrCzwPtSbNdz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Targi na mapie

Mapa Koszalin Szczecin Zielona Góra Poznań Wrocław Opole Katowice Kraków Rzeszów Kielce Lublin Warszawa Łódź Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Bielsko-Biała

Szukaj hoteli:


Od

calendar

Do

calendar

Komunikacja